Як розморозити кальмара.

Численні стреси, погана екологія, неправильний спосіб життя підштовхують багатьох людей на вживання переважно здорової їжі. Дуже корисні для організму людини морепродукти. Приміром, кальмар. За вмістом білка, вітамінів В6 і РР його м'ясо перевершує навіть м'ясо риби. Крім цього, в кальмарах є такі речовини, які сприяють виділенню шлункового соку у людини. На прилавках магазинів кальмари, як правило, продаються в замороженому вигляді. Перед приготуванням страв з додаванням цього корисного морепродукту кальмара потрібно правильно розморозити.
Інструкція
1
До речі, вибирати тушки кальмарів слід ті, які ніколи не розморожувалися, інакше вони розповзуться і розчарують покупця гіркуватим присмаком і запахом старої переморожене риби.
2
Щоб розморозити кальмара, буде потрібно глибока тарілка, відповідна за розміром величиною морського істоти.
3
До країв приготовленої тарілки слід налити або холодну, або теплу воду.
4
Далі в тарілку з водою необхідно опустити тушку кальмара і почекати, поки морепродукт розморозиться.
5
С розмороженого кальмара обов'язково слід зняти пленочку, яка покриває філе морепродукту. Вона дуже гірка, а отже, може значно зіпсувати смак страви.
6
Розморозити кальмара можна, залишивши його тушку, на відкритому повітрі при кімнатній температурі. Правда, процес розморожування відбуватиметься дещо повільніше, ніж при розморожуванні кальмара в воді.
7
Найкраще місце для розморожування кальмара - це холодильник. Розморожувати кальмара в холодильнику зручно тим людям, які особливо не поспішають з приготуванням задуманого страви. До речі, при такому способі розморожування кальмар зберігає всі свої харчові якості.
8
Ні в якому разі не можна розморожувати кальмара в гарячій воді, а тим більше в окропі, інакше м'ясо його придбає небажаний колір.