Як встановити код на комп'ютері.

Якщо у вашій організації одним комп'ютером користується відразу кілька користувачів, то для захисту своїх конфіденційних даних вам необхідно встановити пароль на вхід в комп'ютер. Також пароль бажано використовувати для захисту від вірусів. Багато користувачів працюють без пароля і під правами адміністратора і вирусописатели цим користуються. За замовчуванням, всі користувачі користуються правами адміністратора, тобто практично будь-який користувач може встановити свої драйвера, програми і т.д.
Інструкція
1
Вам необхідно зайти в операційну систему під користувачем з правами адміністратора. Зайдіть в меню «Пуск», далі «Панель управління», далі «Облікові записи користувачів».
2
У вікні «Облікові записи користувачів», необхідно вибрати «Зміна облікового запису".
3
Виберіть обліковий запис, для якої потрібно встановити пароль. Тепер виберіть пункт «Створення пароля».
4
Пароль необхідно ввести два рази, для виключення вірогідності помилки при введенні пароля. Також рекомендується ввести слово або фразу з підказкою, на випадок якщо ви забудете пароль. Але слід пам'ятати, що дана фраза буде видна всім користувачам при завантаженні комп'ютера, в вікні для введення пароля. Тобто дана фраза повинна підказувати про пароль тільки вам, а не кому-небудь ще.
5
Для завершення операції натисніть «Створити пароль». Тепер тільки ви зможете зайти під даною обліковим записом, і той, кому ви довірите свій пароль. Але слід пам'ятати, що довіряти свій пароль кому-небудь - значить наражати на небезпеку свої конфіденційні дані.
Корисна порада
Робота на комп'ютері під правами адміністратора зручна, але не завжди безпечна. Отже скористайтеся радою досвідчених користувачів, заведіть собі обмежену запис і працюйте під нею. І не забудьте про установку пароля, під всі облікові записи. Це дасть хоч якусь надію на збереження конфіденційності особистої інформації.