Як зробити google домашньою сторінкою.

Домашня сторінка - це сторінка, завантажувана відразу після запуску інтернет-браузера або при натисканні кнопки, що викликає початкову сторінку. Її зручно використовувати для швидкого доступу до часто відвідуваних сайтів, наприклад, до пошти, різним каталогам або новинним ресурсам. Для того щоб призначити певний сайт в якості стартової сторінки, необхідно прописати його адресу у відповідних налаштуваннях браузера.
Інструкція
1
Для створення домашньої сторінки в браузері Opera відкрийте вікно налаштувань. Перейдіть у вкладку «Основні», в меню «При запуску» виберіть «Почати з домашньої сторінки», в рядку «Домашня» вкажіть адресу необхідного ресурсу, в даному випадку http://google.ru, і натисніть «OK».
2
Користувачам Mozilla необхідно відкрити вікно налаштувань і перейти у вкладку «Основні». У випадаючому меню «При запуску Firfox» виберіть «Показати домашню сторінку», в рядку «Домашня сторінка» впишіть http://google.ru.
3
У браузері Internet Explorer необхідно відкрити вікно «Властивості оглядача» і перейти у вкладку «Загальні». В групі «Домашня сторінка» слід вписати все той же адресу http://google.ru.
4
Для настройки браузера Google Chrome необхідно відкрити вікно параметрів і в розділі «Основні» ввести http://google.ru.