Як зшити туніку самої. туніка з шовку зшити.

Туніка - зручний, модний і красивий елемент жіночого гардероба. Вона може бути як короткою, так і довгою «в підлогу» або будь-який інший довжини. Тканина для літньої туніки повинна відображати сонячні промені. Підійде шифон, льон, шовк або бавовняна тканина яскравих забарвлень. Залежно від тканини і крою, носити туніку можна з будь-якого приводу. Найпростіший і невитратний за часом спосіб - зшити туніку з 2-х хусток.
Вам знадобиться
  • Хустки, тканина, ножиці, журнал моди, нитки, голка, викрійка туніки.
Інструкція
1
Візьміть 2 хустки і прикладіть їх до себе. Відзначте, де будуть лінії плеч.Остаток тканини по лінії горловини підігніть і пропрасуйте. Вийде отложной воротнічок.На плечах зробіть шви - 10-15 см. Замість швів на плечах можна використовувати великі декоративні ґудзики.
2
Прикладіть вийшло виріб, щоб визначити бічні шви.Оні можуть бути різної довжини, залежно від вашого бажання. Якщо ви зробите шов приблизно 10 см від лінії грудей до талії, вийде вільна туніка. Якщо ви хочете більш закриту туніку , зробіть шов від пахвовій западини, до лінії стегна. Цю туніку доповніть шкіряним, декоративним або поясом з тканини в колір туніки.
3
Туніку можна зшити по викрійці з журналу. Для цього зніміть мірки: довжина туніки, ширина і обхват талії. Візьміть прямокутне полотно, виберіть силует туніки і зробіть розкрій. Виріжте виріб, зробивши припуски 1,5-2 см від лінії. Прострочіть бокові шви. Край тканини обмітайте оверлоком. Таким чином обробіть рукава і низ туніки. Припуски заутюжьте до спинки вироби. Горловину обробіть косою Бейко з тієї ж тканини, або в тон їй. Прикрасьте туніку за своїм бажанням.
Корисна порада
Розкрій виконуйте на рівній твердій поверхні. Для відміток і виточок користуйтеся маркером по тканині або ниткою контрастного кольору.
Топ-туніка користується попитом в будь-який сезон завдяки своїй універсальності. Його можна поєднувати і з брюками, і з шортами, вписувати в повсякденний стиль або використовувати окремо як коктейльного наряду. Щоб плаття-туніка відповідало всім вашим запитам, зшийте його своїми руками, враховуючи особливості фігури і пристрасті у виборі тканини.
Інструкція
1
На папері для викрійки проведіть вертикальний відрізок АБ. Він дорівнює відстані від лінії шиї вниз до бажаної довжини туніки.
2
Обчисліть полуобхват стегон, додайте до отриманого числа 3 сантиметри і відкладіть це відстань на відрізку БВ (він перпендикулярний АБ).
3
Ширина горловини може перевищувати обхват голови на 2-3 см або бути значно більше, щоб туніка ниспадала з одного плеча. Визначившись з цим значенням, поставте точку Г.
4
Від неї відкладіть довжину рукава, щоб він виходив за лінію зап'ястя на 1,5-2 см. Цю лінію (ГД) накресліть під невеликим кутом - на рівні середини відрізка відступите вниз на 2,5 см і проведіть через знайдену точку лінію до зап'ястя.
5
Ширину рукава позначте буквами ДД1. У підстави це значення вимірюється по фігурі - від лінії талії до того місця, де повинен починатися рукав. Оскільки туніка увазі вільний крій, рукав можна зробити широким. Місце з'єднання рукава з основним полотнищем плавно закруглите.
6
Виріжте викрійку і булавками приколіть її до тканини, потім обведіть дрібному. Виріжте деталі туніки, залишаючи по 3 см припусків для швів.
7
Виріз горловини обробіть косою Бейко, поділ подверніте і приметайте вручну, то ж виконайте з манжетами, після чого можна буде прокласти ці шви на машинці і з'єднати деталі туніки.