Як в'язати другий ряд.

Другий ряд так само, як і всі наступні повинен починатися з петель підйому. У записах схем вони розташовуються на початку. Непарні ряд и повинні "зчитуватися" справа наліво, відповідно і в'язатися вони повинні в тому ж напрямку. Близько другого ряд а в схемах ставиться квадратна дужка, яка позначає рапорт по вертикалі. Це значить, що всі ряд и повинні в'язатися однаково.
Вам знадобиться
  • Гачок, нитки
Інструкція
1
Чому перший ряд роботи не рахується повторюваним, адже він теж пров'язується стовпчиком з накидом? При вив'язуванні першого ряд а гачок вводять в ланцюжок набору, ось тому перший ряд записи в схемах не включається до рапорт. А ось спосіб вкаливанія гачка при вив'язування другого ряд а повторюється і далі. Ось тому другий ряд і прийнято вважати повторюваної частиною малюнка або рапортом по вертикалі.
2
Коли потрібно вив'язувати петлі підйому для чергового ряд а - перед поворотом або після повороту вже готової частини роботи? Принципового значення це не має. Найголовніше, щоб ви при завершенні другого і наступних ряд ов, останній - керамічний - стовпчик прикріплювали, уколюючи гачок в саму верхню петлю підйому, повернувши виріб лицьовою стороною до вас і захопивши 2 дольки цієї петлі, так само як і під час роботи зі складальної ланцюжком. Якщо виробляти поворот вироби на 180C рухом вироби вниз, то ланцюжок з петель підйому проляже по краю роботи більше аккуратно.Первий стовпчик у виробі (після петель підйому) потрібно провязать, продевая гачок в вершину другого скраю стовпчика від попереднього ряд а. Не можна гарувати або виколювати стовпчики над кромочним стовпчиком в попередньому ряд у: на початку кожного ряд а по кромці розташовані петлі підйому. Увага: після повороту вироби вершини стовпчиків попереднього ряд а повинні залишитися зліва від "ніжок". Якщо виріб у вас розширилося, то це означає, що після пров'язати перший стовпчик вироби, уколюючи при цьому гачок в керамічний стовпчик в попередньому ряд у.В кінці ряд а вироби після останнього стовпчика не забудьте провязать керамічний стовпчик з накидом, в іншому випадку полотно буде вузький.
3
Закінчуючи зразок або виріб, обірвемо або обріжте нитку, залишивши тільки кінчик для закріплення. Спочатку витягніть цей кінчик гачком крізь робочу петлю, а потім за допомогою голки закріпіть його з вивороту. Особливо ретельно потрібно закріплювати нитку, яка зроблена з м'яких і шовковистих волокон.