Як видалити плями з килима. Як вивести лак для нігтів з килима.

Це може трапитися з кожним. Невеликий поріз, дорога до домашньої аптечки через всю квартиру і ось вже на світлому килимі красуються плями крові, що вважаються одними з найважчих в плані виведення. Перевернута чашка кави, що перекинувся лак для нігтів, що впала на підлогу ягода, можна довго сперечатися, яке з плям буде вивести важче. Але ясно одне - усіх їх потрібно виводити.
Вам знадобиться
  • - таблетка аспірину
  • - газована мінеральна вода
  • - губка
  • - ганчірка
  • - стара зубна щітка
  • - пилосос
Інструкція
1
Плями крові залишають після видалення непривабливі розлучення, якщо дати їм засохнути або піддати неправильній обробці. Чим свіжа пляма, тим легше буде його вивести. Розчиніть таблетку аспірину в мінеральній воді з великим вмістом газу. Якщо таблетка погано розчиняється, можна попередньо потовкти її в порошок. Полийте пляма отримати розчин, обробіть пляма старою зубною щіткою. Дайте засобу час для впливу. Візьміть убираючу ганчірку, починайте збирати нею рідина, просуваючись від країв плями до його центру, щоб не розмазати бруд ще більше.
2
Кавові плями з килима найпростіше видаляти за допомогою лимонного соку. Намочіть пляму сумішшю соку з водою, дайте час на вплив. Розведіть в теплій воді засіб для миття посуду, замийте забруднення за допомогою вбираючою губки.
3
Плями від фруктів і ягід слід посипати сіллю, поки вони ще свіжі. Засохлі плями можна розм'якшити за допомогою молока, а виводити їх найкраще вищеописаним способом, вплинувши на них газованою водою з розчиненим у ній аспірином.
4
А ось лак для нігтів так просто свої позиції не здасть. Щоб вивести його з килима, доведеться вдатися до сильних хімікатів, здатним розчинити дану субстанцію. Це легко можна зробити за допомогою ацетону, очищеного бензину або рідини для зняття лаку з нігтів. Тільки перевірте спочатку, не роз'їдає застосовувана рідина волокна вашого килима. Невеликий краплині лаку на килимі з високим ворсом можна дати висохнути і просто акуратно зістригти її ножицями.