Як привезти товар.

В даному питанні найбільш важливо те, як вантажоперевезення здійснити через кордон. І через різні країни правила будуть варіюватися. У даній статті ми припустимо, що все вантажоперевезення здійснюються з іншої області/регіону/країни/інше до себе додому.
Інструкція
1
Ви вирішуєте, яким шляхом буде здійснена вантажоперевезення. Це може бути автомобіль, корабель, літак, автобус. Все залежить від фінансових затрат, які в свою чергу залежать від законів і митниці країни, звідки забирається товар . І другий критерій - наявність цих самих шляхів (зараз стало можливим привозити з Франції морем, а раніше було не можна). Перевезення морем зазвичай дешевше, ніж по автодорогах. Зате автоперевезення значно швидше.
2
Якщо ваш вантаж не високо габаритний, є резон скористатися поштовою пересилкою. Що може бути простіше - приходьте в найближче поштове відділення і отримуєте замовлений товар .
3
Ще один варіант - це ви самі везете з собою в особистому багажі свій вантаж. Потрібно вивчити правила ввезення особистих речей в Росію. Але зазвичай з цим проблем не виникає.
Зверніть увагу
"Дешевше" і "швидше" зазвичай протилежні речі. Хочете терміново - платіть більше. Розставте пріоритети.
Корисна порада
При замовленні перевезення в певній компанії, вивчіть уважно умови пересилання та доставки.