Як встановити драйвер для звуку.

Аудіо драйвер забезпечує роботу звукової карти комп'ютера і від його стабільності залежить якість звуку. Якщо ж, наприклад, драйвер не встановлений, то звуку може не бути взагалі. Також необхідність встановити звуковий драйвер може з'явитися після того, як він був випадково пошкоджений. Для того щоб встановити драйвер , вам буде потрібно проробити кілька нескладних дій.
Інструкція
1
У випадку, якщо аудіо драйвер знаходиться на компакт-диску, який додавався до вашого комп'ютера або звуковий карті, запустіть цей компакт-диск. Вставте його в ваш оптичний привід і дочекайтеся автозапуску. Ретельно дотримуйтесь вказівок майстра установки, а після завершення процесу перезавантажте комп'ютер.
2
У випадку, якщо драйвер а в комплекті не було, то вам доведеться завантажити його з інтернету. Для цього запустіть браузер і зайдіть на сайт виробника комп'ютера або звукової карти.
3
Якщо ви вирішили завантажити драйвер з сайту виробника комп'ютера, зайдіть на сайт, а після цього знайдіть розділ, в якому ви зможете скачати драйвер а. Зазвичай розділ носить назву "Драйвери", "Підтримка користувачів" або "Завантажити". Після цього виберіть свою модель комп'ютера і версію операційної системи. Перед вами з'явиться список драйвер ов, які вам буде запропоновано завантажити. Виберіть драйвер для звукової карти, після чого скачайте і встановіть його. Перезавантажте комп'ютер.
4
Якщо ви вирішили завантажити драйвер а з сайту виробника звукової карти, то перейдіть на його сайт, після чого знайдіть розділ, в якому ви зможете скачати драйвер а. Виберіть версію вашої звукової карти, а після цього - операційну систему, яку ви використовуєте. Скачайте і встановіть драйвер , а потім перезавантажте комп'ютер.
Для забезпечення стабільної роботи пристроїв персонального комп'ютера важливо використовувати відповідні драйвери. Їх установка, як правило, виконується спільно з інсталяцією операційної системи. Іноді потрібно вручну оновити драйвери для певних пристроїв.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
За відсутності звуку після установки операційної системи перевірте стан звукової карти. Важливо розуміти, що даний пристрій може являти собою окрему плату розширення або інтегрований чіп, що є частиною материнської плати.
2
Відкрийте меню «Пуск» і клацніть правою кнопкою миші по пункту «Комп'ютер». Виберіть поле «Властивості». Перейдіть по посиланню «Диспетчер пристроїв» після відкриття нового вікна.
3
Знайдіть поле «Звукові, відео та ігрові пристрої». Розгорніть цю категорію. Клікніть правою кнопкою миші по пункту «Звукова плата» або «Неопізнане пристрій». Виберіть опцію "Оновити драйвери».
4
Для початку використовуйте автоматичний режим оновлення програмного забезпечення. Попередньо підключіть комп'ютер до інтернету. Якщо система не підібрала драйвери самостійно, встановіть додаток Everest. Існує також безкоштовний аналог - Speccy.
5
З'ясуйте назву моделі звукової плати і відвідайте сайт розробників цього пристрою. При роботі з інтегрованою картою використовуйте драйвери, розташовані на сайті виробника материнської плати.
6
Основна маса звукових плат випускається на чіпах компанії Realtek. Якщо ви використовуєте подібний пристрій, перейдіть на сайт вказаної компанії. Скачайте програмне забезпечення, призначене для управління звуковою платою.
7
Встановіть завантажене додаток. Виконайте перезавантаження комп'ютера. Переконайтеся в тому, що звукова карта працює стабільно. Якщо ви встановили вірні драйвери, але звук і раніше відсутній, перевірте правильність підключення акустичної системи.
8
Обов'язково відкрийте встановлений додаток і перевірте призначення активних портів. Переконайтеся в тому, що колонки підключені до гнізда Audio Out.