Як продавати автозапчастини.

 •  Для початку проведіть маркетингове дослідження на території, де плануєте продавати автозапчастини. Це допоможе вам визначити переваги автолюбителів і знайти в діяльності конкурентів слабкі сторони. Не завадить роздобути початковий капітал (не менше 35 тисяч доларів). При грамотній організації рентабельність цього бізнесу досить висока - від 25% і вище, а термін окупності - від 6 до 12 місяців. Якщо немає можливості вкласти в бізнес таку суму грошей, можна відкрити невеликий відділ запчастин або іншу, більш дрібну торговельну точку. Тоді на початковому етапі вам знадобиться зробити менші фінансові вкладення.
 •  Перше, що ви повинні зробити, організовуючи власний бізнес, - зареєструватися в якості індивідуального підприємця або юридичної особи.
 •  Почніть пошуки приміщення під свій бізнес. При його виборі враховуйте розмір початкового капіталу і асортимент автозапчастин - може бути, це буде павільйон або великий магазин. Добре розташувати магазин автозапчастин біля автомийки або станції технічного обслуговування, а ще в районі великого автотранспортного вузла.
 •  Займіться покупкою потрібного торгового устаткування. Найбільш малий перелік обладнання для магазину автозапчастин містить в собі - вітрини, касові стійки, стелажі і пару комп'ютерів з виходом в інтернет. Виберете надійного постачальника автозапчастин, тому що від цього дуже залежить ваш прибуток. Працюйте з тими постачальниками, які запропонують більш вигідні умови поставок, бонуси і знижки для своїх компаньйонів. При укладанні з постачальниками контракту намагайтеся мінімізувати ціну товару і терміни його поставки, так як нестача запчастин буде ризиком для вашого магазину.
 •  Створіть свій інтернет-магазин для збільшення обсягу продажів, він міститиме базу даних з асортиментом і цінами на запчастини. Таку базу сформуйте, спираючись на рекламні каталоги виробників. Інформація, розміщена в вашому інтернет-магазині, завжди повинна бути актуальна.
 •  Рекламуйте свій бізнес. Крім реклами в інтернеті, використовуйте зовнішню рекламу та місцеві періодичні видання. Тільки всі дії в совокупностні принесуть бажаний успіх вашому бізнесу - торгівлі автозапчастинами.
Продаж автомобільних запасних частин - дуже вигідний бізнес. Кількість машин постійно збільшується, а вони мають властивість періодично ламатися. Відповідно, попит на автозапчастини росте разом із зростанням авторинку.
Вам знадобиться
 • - документи про реєстрацію;
 • - приміщення;
 • - торгове обладнання;
 • - товар;
 • - реклама.
Інструкція
1
Для того щоб почати бізнес з торгівлі автозапчастинами, необхідно отримати документи про реєстрацію юридичної особи. Підійде ІП або ТОВ, а якщо вам зручно, то й інша організаційна форма.
2
Для організації магазину необхідно мати приміщення. Його можна придбати або орендувати. Бажано також мати і невеликий склад.
3
В приміщенні магазину потрібно зробити ремонт і розставити торгове обладнання. Знадобляться різні вітрини і стелажі, а також слід подбати про наявність стендів з гачками і полиць з коробочками для автомобільних дрібниць.
4
Касовий апарат не є обов'язковим для торгівлі, але тільки в тому випадку, якщо ви збираєтеся платити податок на поставлений дохід. В інших випадках його необхідно не тільки купити, але і зареєструвати в податковому органі за місцем знаходження організації.
5
Далі необхідно заповнити полиці магазину автомобільних запчастин. Купувати потрібно тільки самі ходові деталі та витратні матеріали, інше ви можете купувати на замовлення. Для цього необхідно укласти договори з постачальниками.
6
Перед початком торгівлі потрібно найняти співробітників. У вас повинен бути бухгалтер і продавці, що розбираються в пристрої автомобіля.
7
Щоб клієнти дізналися про магазин, потрібно подбати про рекламу. Це може бути вивіска і штендер близько торгової точки, оголошення в місцевих та спеціалізованих журналах, візитні картки і листівки в місцях скупчення автомобілістів. Також ви можете домовитися з автосервісами, щоб вони рекомендували вас як постачальника деталей для авто, за це можна запропонувати їм невеликий відсоток з продажів.
Зверніть увагу
Коли покупець захоче придбати запчастину на замовлення, краще взяти невелику передоплату, в іншому випадку він може від неї відмовитися, а вона може довго надалі припадати пилом у вас на полиці.
Корисна порада
Щоб заощадити на співробітниках, можна встати за прилавок самостійно, а за бухгалтерськими послугами звертатися в спеціалізовану фірму.