Як розширити коло спілкування. Як розширити коло знайомств.

Колишні однокласники обзавелися сім'ями і не можуть виділити час, щоб сходити з вами в кафе. Однокурсінікі, відучившись, роз'їхалися по своїх містах. Можливо, вас просто розвела життя - вся ваша развеселая компанія подалася в менеджери, а ви, будучи переконаним гуманітарієм, не можете проникнути в їхній світ цифр і продажів. Або ви переїхали в інше місто і практично нікого не знаєте. Не важливо, як так вийшло, якщо вечорами вам не з ким посидіти в барі, а думкою про недавно прочитану книгу ви ділитеся тільки зі своїм особистим щоденником, потрібно терміново розширювати коло спілкування.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з виходом в інтернет, хобі, собака.
Інструкція
1
Якщо у вас немає хобі, якому ви присвячуєте свій вільний час, згадайте, чим ви любили займатися в дитинстві. Можливо, це було в'язання гачком, або складання моделей літачків. Запишіться на курси! Придбаєте корисні навички в улюбленій справі і познайомитеся з безліччю однодумців - ось же вони, сидять за сусідніми столами і щось захоплено майструють.
2
Вже скільки розказано історій про псів, які знайомлять один з одним своїх господарів. Якщо у вас є бажання, заведіть собаку. У кожному районі є місце, де собачники люблять вечорами вигулювати своїх вихованців. Сміливо вирушайте до них. Люди зацікавляться вашим улюбленцем і неодмінно втягнутий вас в свої ігри і розмови. Крім того, можете бути впевнені, що кожен вечір ви неодмінно зустрінете в тому місці знайомого, з яким можна перекинутися парою слівець. Собача нужда - це справа систематичне.
3
Зареєструйтеся на міському форумі. Саме на форумі, а не на сайті знайомств - на останньому люди рідко шукають друзів. Почитайте гілки форуму, якщо вас зацікавила якась тема, напишіть свою думку, поспілкуйтеся з віртуальними співрозмовниками. Міські форуми періодично проводять зустрічі «в реалі», а поспілкувавшись до цього з людьми, ви вже будете знати, хто з них вам цікавий.
4
Якщо подруга кличе вас на вечірку, не потрібно бути втомленою букой, а потім скаржитися, що у вас мало знайомих. Фарбуйте губи і погоджуйтеся на її пропозицію.