Як розвинути силу в м'язах.

Фізичний розвиток необхідно для того, щоб організм людини нормально функціонував. Люди з добре розвиненим тілом мають сильніший імунітет і менше хворіють. Регулярні фізичні навантаження добре впливають на серцево-судинну систему, розвивають дихальну систему. Існують різні методи збільшення сили м'язів, але головне правило одне: навантаження має бути постійна і не повинна бути надмірно високою.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерний зал
  • - гантелі
  • - гиря
Інструкція
1
Якщо у вас достатньо часу і фінансів, купите абонемент в тренажерний зал. Висококваліфіковані тренери допоможуть вам вибрати програму тренувань і харчування, яке максимально збільшить вашу силу . Також, вони допоможуть вам скласти програму тренувань, який ви повинні будете слідувати щоб досягти максимального розвитку і уникнути перетренованості.
2
У випадку, якщо у вас не настільки багато вільного часу, займайтеся будинку. Для цього достатньо пари гантелей і гирі. Регулярно займаючись з ними, а також роблячи віджимання і інші вправи в домашніх умовах, ви доб'єтеся значного приросту сили м'язів, найголовніше - ви повинні займатися як мінімум через день.
3
не перенапружуйте свій організм - якщо ви відчуваєте себе хронічно втомленим, зменшіть темп тренувань і зменшите кількість вправ.
4
В літній час займайтеся на турніку, бігайте вранці і якомога більше плавайте. Вправи на турніку розвивають силу не тільки м'язів, але і зв'язок, що робить вирішальне значення у розвитку вашої сили. Біг вранці і плавання допоможуть вам значно збільшити свою силову витривалість, що є обов'язковою умовою фізичного розвитку. Займайтеся спортом частіше. Будь-які вправи, після яких ви відчуваєте себе фізично втомленим, так чи інакше сприяють розвитку сили ваших м'язів.
Сила - це здатність людини справлятися з зовнішніми опорами або протистояти йому за рахунок м'язових напряженій.Прі виконанні спортивних або професійних вправ, пов'язаних з утриманням важких вантажів, підніманням, опусканням, м'язи долають опір, коротшають і скорочуються.
Інструкція
1
Вправи, спрямовані на розвиток фізичної сили, є доповненням до базового комплексу вправ з гантелями. Іншими словами, поки ви не освоїте комплекс з легкими гантелями і не досягнете перших результатів, переходити на вправи з важкими гантелями і штангою не варто, оскільки це завдасть шкоди.
2
Утримуйте на витягнутих в сторони руках важкі гирі протягом декількох секунд. Підніміть одну гирю з підлоги однією рукою над головою, опустіть. Витягніть руки з гантелями перед собою, розведіть руки в сторони.В тому ж положенні рук робіть «ножиці» перед собою. Підніміть руки з гантелями вгору і по черзі опускайте руки до плечей. Присідайте з гантелями в руках.
3
Підніміть однією рукою штангу над головою і потримайте вгорі. Потім перекладіть штангу в іншу руку і опустіть. Візьміть штангу двома руками, підніміть над головою, зафіксуйте вагу на кілька секунд, опустіте.Данние вправи сприяють розвитку сили всіх груп м'язів.
Зверніть увагу
Важливо підготувати організм до силового навантаження, а попередній йому комплекс вправ з легкими гантелями дозволить зміцнити м'язи і сухожилля, підвищуючи ефективність силових вправ.
Корисна порада
Для розвитку фізичної сили застосовують вправи з важкими гантелями і штангою. Щоб отримати хороший результат необхідно дозувати вага гантелей або число рухів, враховуючи ваше фізичний розвиток та індивідуальні особливості організму. Працюйте обережно і систематично. Поступово це дозволить зміцнити здоров'я і м'язи.