Як розважити себе в маршрутці.

Багато з нас в силу специфіки свого способу життя часто подорожують на маршрутках. Залежно від розмірів міста, щоденно ми проводимо від одного до чотирьох-п'яти годин в дорозі. Природно, хочеться провести цей час з користю. Для того, щоб наше дозвілля в маршрутному таксі не пропав даремно, можна використовувати один із способів, проведених нижче - і тоді час пролетить для вас непомітно.
Вам знадобиться
  • - книга
  • - аудіо плеєр
  • - мобільний телефон
Інструкція
1
Використовуйте аудіо плеєр. Окрім музики ви можете слухати на ньому аудіокниги. Жанрів, в яких вони видаються, існує величезна кількість - від фантастики до спеціальних тренінгів та навчальної літератури. Таким чином, ви зможете як розважитися, так і отримати нові знання, необхідні для роботи, навчання, або розширення кругозору.
2
Читайте книги. В цьому випадку, час летить непомітно, до того ж ви можете значно збагатити свій словниковий запас, якщо будете багато чітать.Главное - щоб книга мала зручний формат - не надто дрібний шрифт, щоб не напружувати очі і не надто великий розмір, щоб не завдавати збиток мобільності. Крім класичних паперових, ви можете використовувати електронні книги.
3
Використовуйте свій стільниковий телефон як універсальний засіб для розваги. Мобільні пристрої вже давно підтримують електронні книги - у вигляді текстових документів, або java-додатків, що завантажуються в пам'ять телефону. Можете використовувати безкоштовний браузер Opera mini для того, щоб читати свіжі новини або відпочивати, вивчаючи будь-яких розважальний ресурс мережі Інтернет. Якщо ви підключите до телефону гарнітуру, ожно слухати радіо, музику і навіть дивитися фільми.
Зверніть увагу
Найбільш нешкідливим проведенням часу вважається прослуховування аудіокниг, або музики - при поїздці в маршрутці небажано напружувати очі читанням, це загрожує його погіршенням.