Як перевіряти масло в ford focus. Як перевірити масло в двигуні форд фокус 2.

Ford Focus - одна з найбільш популярних моделей відомого американського заводу. Даний автомобіль часто зустрічається на території нашої країни. Він приваблює покупців своєю надійністю і відмінним дизайном. Велика кількість цих машин поставляється з ринків Європи і Північної Америки. Фокус володіє великою різноманітністю агрегатів - це показник широкого географічного поширення. Через це ремонт даного автомобіля має масу особливостей. Подивимося, як перевірити масло в Форд Фокусі.
Інструкція
1
Переконайтеся, що автомобіль знаходиться на рівній поверхні. Рівень моторного масла перевірте перед запуском двигуна. Пам'ятайте, що при включеному моторі масло нагрівається і розширюється, тому його рівень при цьому може бути вище позначки MAX.
2
Вийміть щуп з двигуна і подивіться на рівень. Потім ретельно витріть щуп дрантям. Перевірте рівень масла ще раз. Встановіть щуп і через деякий час вийміть його, стежачи за тим, щоб рівень був між відмітками MAX і MIN.
3
Якщо рівень масла знаходиться близько мінімальної засічки, то його необхідно долити, щоб довести до нормального рівня. Заглушите двигун, зніміть кришку масло заливної горловини і зробіть долівку масла. Слідкуйте за тим, щоб рівень не піднявся вище максимальної позначки - це є неприпустимим.
4
Використовуйте тільки масло , яке відповідає вимогам двигунів даної марки. Не використовуйте різного роду добавки до масла для поліпшення роботи. Використання присадок може привести до порушень роботи двигуна і навіть до його пошкодження.
5
Після доливання масла встановіть кришку масло заливної горловини на двигун. Акуратно повертайте її і, відчувши певний опір, зупиніться. Візьміть собі на замітку, що витрата масла у нових двигунів виходить на нормальний рівень тільки після проходження порядку 5000 км.