Як розвести коропа в ставку.

Існує думка, що без праці немає можливості виловити що-небудь з будь-якої загати. Однак потрібно зауважити, що обіцяну рибку без знань деяких речей розвести в ставку не менше складно. Якщо є фінансова можливість, ви знаєте неподалік невеликий ставок, що годиться для подібних цілей, і чітко поставили перед собою завдання цього літа наповнити його живністю, тоді ось кілька порад.
Інструкція
1
Підготуйте ставок до заселення коропами. Цей вид риб невибагливий і виживе практично в будь-яких умовах, однак, провести деяку підготовку не завадить. Для початку за допомогою грабель або інших підручних засобів приберіть тину і сміття, яке мешкає на поверхні води. Не залишайте зібрані відходи біля берегів, найкраще зберіть їх в мішок і заберіть подалі. Після цього слід продезінфікувати воду: близько 200 грам марганцівки повинно вистачити, щоб убити найстрашнішу заразу в невеликому озері. Після дезінфекції потрібно близько п'яти - десяти днів для того, щоб ставок поступово відновився.
2
Якщо ставок маленький, подбайте про підгодівлі. Як і поросята, коропи істоти всеїдні, і чим ви будете годувати вашу живність, залежить від вас. Наприклад, накопати дощові черв'яки і колорадські жуки в саду цілком підійдуть вашим рибкам.
3
Придбайте коропа у знайомих або в спеціалізованому магазині. Краще візьміть кілька пар і, в цілому, зробіть ухил на жінок, так як запліднити і один самець зможе декількох, проте, скільки б не було чоловіків в риб'ячої зграї, більше норми самка ікринок не виносить.
4
Слідкуйте за розвитком нових мешканців вашого ставка. Якщо бачите млявість і гальмування в рухах риб, переконайтеся, що все, що може бути їм необхідно, дається їм у повній відповідності з нормою. Якщо ви переборщіть з кількістю риб, а водойма буде недостатньо великий, щоб усіх розмістити в собі, це може привести до негативних наслідків. Наприклад, коропи почнуть тиснути самих себе. Тому обов'язково дотримуйтесь міру.