Як повернути чоботи в магазин.

При масовому виробництві і відносній дешевизні, як правило, страждає якість товарів. При покупці взуття не завжди можливо побачити розпізнати всі дефекти прямо в магазині , найчастіше вони відкриваються вже вдома або навіть при початку експлуатації. Таку взуття можна здати в магазин.
Інструкція
1
Для того щоб здати взуття в магазин при собі необхідно мати власне взуття, вона повинні бути чистою і сухою, заводську упаковку (не завжди обов'язково), касовий або товарний чек, в якому вказується найменування товару, його кількість, вартість, в товарному чеку також мається підпис продавця.
2
Ви маєте повне право здати взуття назад в магазин, навіть якщо у вас відсутній заводська упаковка, або загублений чек (в магазині повинен бути дублюючий чек, головне, пам'ятати дату покупки), якщо взуття втратила товарний вигляд або має сліди експлуатації. Пам'ятайте про це і не дозволяйте порушувати свої права.
3
Ви можете здати товар або обміняти його на аналогічний без заяви в день покупки. Також ви можете здати товар без пояснення причин протягом 14 днів після покупки, без видимих слідів експлуатації. Наприклад, вдома ви зрозуміли, що взуття не підходить до гардеробу, натирає, тисне або навіть просто не подобається, але «вигуляти» її ви ще не встигли. В інших випадках при здачі взуття назад в магазин, потрібно написати заяву про повернення грошових коштів і вказати причину.
4
Після цього взуття відправляють на експертизу. Експертиза може проводитися за рахунок магазину. У разі якщо на ній буде встановлено, що взуття прийшла в непридатність з вашої вини, то оплатити її доведеться вам. Якщо визнають виробничий брак, то магазин зобов'язується повернути гроші за неякісну взуття і взяти на себе всі витрати по експертизі. Обов'язково вимагайте письмового висновку експерта, не довіряйте усному думку.
5
Якщо вас не влаштує це рішення, ви можете його оскаржити, відправивши взуття на незалежну експертизу. В такому випадку, вона буде проводитися за ваш рахунок, але якщо вона визнає заводські дефекти, то магазин повинен буде покрити ваші витрати. Для цього також буде необхідна копія висновку спеціаліста. Не бійтеся бути присутнім при експертизі особисто або записати її на камеру. Це може бути додатковим плюсом, якщо магазин порушить ваші права і вам доведеться звернутися в суд.
6
Ви можете здати взуття в магазин протягом двох років після покупки, за умови, що на ній відсутні механічні пошкодження, що виникли внаслідок неакуратної експлуатації.
При покупці взуття слід бути особливо уважним, адже від обраної моделі багато в чому залежить не тільки зовнішній вигляд ваших ніг, але і їхнє здоров'я. Помилившись в моделі, ви можете спробувати повернути її в магазин, благо закон в цьому випадку на стороні покупців. Але й тут є свої нюанси.
Інструкція
1
Закон про Захист прав споживачів дозволяє повернути куплену взуття в магазин, якщо вона не підійшла за розміром, кольором, формою, фасоном або просто перестала подобатися. Але це можливо лише в тому випадку, коли з скоєння купівлі пройшло не більше двох тижнів. До того ж взуття повинна повністю зберегти товарний вигляд, упаковку і цінники. В іншому випадку магазин має повне право відмовити вам у поверненні грошей за такий товар або в його обміні.
2
Виявивши, що куплені чоботи порвалися або почали протікати до закінчення гарантійного терміну, не зневіряйтеся. В цьому випадку закон також дозволяє віднести їх назад в магазин. Головне - уважно подивитися на кількість минулих гарантійних днів. При цьому слід пам'ятати, що гарантія на зимові чоботи починається не з моменту вашої покупки, яка може бути здійснена і влітку, а з моменту настання зимового сезону. Так як у всіх місцях нашої країни він починається в свій час, момент його настання можна дізнатися в місцевому відділі по захисту прав споживачів.
3
Щоб повернути зимові чоботи з цієї причини, складіть заяву, в якій попросіть виплатити вам гроші або обміняти неякісну взуття на іншу. Віднесіть чоботи разом із заявою в магазин і віддайте їх адміністратору. В цьому випадку потрібно зуміти довести, що чоботи були куплені саме в даному магазині. Можна показати чек або запросити свідка покупки.
4
Після цього магазин вправі відправити взуття на експертизу, яка доведе або, навпаки, спростує виробничий брак. У першому випадку магазин буде зобов'язаний піти вам на зустріч і прийняти назад неякісний товар. Повернути гроші після цього вам зобов'язані протягом 10 днів. Якщо магазин не бажає приймати браковану взуття назад, зверніться з службу захисту прав споживачів.