Як вибрати цукор.

Цукор - один з найулюбленіших з дитинства продуктів і легкий спосіб зробити життя солодким. Смакові рецептори нашої мови влаштовані таким чином, що найкраще ми відчуваємо і розбираємося саме в солодкому. Але, як відомо, солодке шкодить зубам і фігурі. Щоб цукор не перетворився в «білу смерть», потрібно правильно його вибирати.
Інструкція
1
Види сахара.Самий солодкий цукор - звичайний білий. Він буває у вигляді піску або кубиків рафінаду. Основним компонентом такого цукру є сахароза. Білим він стає в результаті отчистки від патоки. На жаль, ця очистка видаляє також всі вітаміни та інші корисні властивості цукру. До того ж він самий калорійний.Корічневий цукор - це той же звичний білий, тільки не очищений від патоки. Він містить кальцій, натрій і залізо. Легше засвоюється і переноситься організмом.Свекольний і пальмовий цукру - зустрічаються у продажу рідше і коштують не дешево. Вони найкорисніші та смачні. Мають карамельний присмак і коричнюватий або жовтуватий відтінки. Ідеально підходять до гарячих напоїв. У нашій країні продаються, як правило, у вигляді невеликих шматочків, рідше у вигляді піску.
2
Як вибрати цукор? Цукор прекрасно вбирає вологу. Саме цим і користуються багато продавців - ставлять цукор у вологе приміщення, змушуючи нас переплачувати за неіснуючий вагу. Подивіться в пакетик з цукром, потрясіть його в руках, пересипайте з кутка в куток, якщо піщинки скочуються легко - беріть, якщо липнуть один одному - відмовтеся від такого цукру. Вологі цукориди прекрасна середу для розвитку цвілі грибів. Коричневий цукор часто піддається підробці. Перевірити його справжність легко - зробіть розчин з теплої води і чайної ложки цукру, додайте туди йод. Якщо рідина посиніє, значить, цукор справжній.
3
Як вживати. Цукор іди міститися в багатьох продуктах, і, хочемо ми того чи ні, щорічно кожен з нас з'їдає приблизно по 50 кілограмів цукру. Для того, щоб розщеплювати цукор, організму необхідні вітаміни групи В, без них цукор перетворюється на висококалорійний і даремний продукт. Самий низькокалорійний і корисний природний цукор - це мед, а найнепотрібніший - звичайний білий з енергетичною цінністю 400 ккал на 100 грам.