Як провести свято для дітей.

Діти завжди з нетерпінням чекають свят , особливо якщо це свято влаштовують для них. Організувати бенкет для натовпу нестерпних непосид не так вже й складно, головне, зробити продумати все таким чином, щоб у дітей не було і хвилини, щоб занудьгувати.
Інструкція
1
Вчимося дружіть.Ні в якому разі не забороняйте дитині покликати на день народження його друзів, навіть якщо вони вам особисто не надто подобаються. Він повинен соціалізуватися і навчитися розбиратися в людях. Крім того, дружба, закладена з дитинства, найміцніша, адже згодом їх буде так багато об'єднувати. Якщо дитина занадто малий або сором'язлива, запросіть його друзів самі. Щоб не було натовпу, розрахуйте кількість гостей так - вік дитини плюс два.
2
Розрахуйте время.Деті не можуть довго концентруватися на чомусь одному, тому дитячий день народження не повинен бути затягнутий. Розраховуйте захід на 2-3 години для маленьких, на 3-4 години для тих, хто доросліші. Не готуйте багатий стіл - більшість дітей не сильно вибагливі в їжі, та й збираються вони не для того, щоб щільно поїсти, а просто здорово провести час разом.
3
Візьміть організацію на себя.Нікто краще за батьків не знає своєї дитини. Звичайно, організацію свята можна довірити професіоналам, але набагато приємніше вашому чаду згодом буде згадати день народження, який йому влаштували саме ви. До того ж, послуги агентства обійдуться не дешево, а в організації дитячого свята немає нічого такого, з чим би ви не впоралися.
4
Враховуйте інтереси.Понаблюдайте за своєю дитиною, дізнайтеся, що він любить, хто його улюблені персонажі, фільми, мультики. Організуйте йому зустріч з піратом Джеком Горобцем і пошук скарбів або зробіть пікнік для красуні Барбі і подружок. Головне, ви повинні врахувати саме інтереси і захоплення вашої дитини, а не реалізовувати свої власні мрії дитинства або брати програму, нав'язану агентством.
5
Прикрасьте комнату.В дитячому святі важливу ролі грає прикрасу. Надійти кулі, розвісьте постери і плакати, організуйте стіл для подарунків. Дитячий посуд повинна бути легкою і небьющейся, кольоровий і яскравою. Якщо вона буде також збігатися з темою заходу, буде просто здорово!
У вашого малюка день народження? Ви запросили друзів з купою діточок, а потім задумалися, розгубилися і перехвилювали. Звичайно, батьки сядуть собі спокійно за стіл і будуть вести світські бесіди, а ці маленькі пустуни хіба всидять? Хіба зможуть тріскати за обидві щоки блюдо, яке ви збиралися готувати півдня? Чи ви думаєте, що вони будуть мило базікати про хованки і хованки? Як би не так! Готуйтеся, батьки!
Вам знадобиться
  • Для розваги - настільні ігри, призи для конкурсів, мультфільми, збірники пісень, клоунські носи, язички-свистілки, перуки і ковпаки для гостей. Для прикраси - повітряні кулі, гірлянди, кольорові покажчики, картки для столу. Святковий стіл - яскрава безпечна посуд, смачні, незвичайні страви.
Інструкція
1
Помещеніе.Первое і найважливіше - виберіть кімнату, де буде стояти стіл з різницями-смакотою. Дітям властиво пустувати, тому кімната повинна бути максимально простора, вільна від дорогих предметів інтер'єру і техніки. Накрийте стіл яскравою скатертиною, стандартна біла мереживна - не до місця, дітлахи все одно що-небудь розіллють і перемажут.
2
Дитяче меню. Свято є свято, стояти за спиною і змушувати Тобто ви не зможете. Подумайте, що хлопці захотіли б самі. Підказка - чим незвичайний і веселіше блюдо, тим більше інтересу вони до нього виявлять. Якщо овочі - то у формі химерних фігурок, якщо салати - то обов'язково в тарталетках, якщо м'ясне блюдо - то з сюрпризом. Нехай на столі буде більше фруктів і соків, а от з цукерками обережніше. Посуд може бути яскравою і барвистою, а щоб діти не ніяковіли з розсаджуванням, прикріпіть картки з іменами біля приладів.
3
Прикраса комнати.Создайте вдома святкову атмосферу, прикрасивши кімнати різнокольоровими повітряними кульками різної форми. Приготуйте клоунські носи, язички-свистілки, перуки і ковпаки для гостей. На сходах і на дверях можна приклеїти веселі покажчики для гостей, якщо не всі знають номер квартири, а також прив'язати оберемок куль за вікном або на балконі.
4
Розваги за столом.Запасітесь веселими конкурсами та маленькими призами - брелоками, статуетками, іграшками, наклейками. Популярністю користується гра питання-відповідь, конкурс на кращий вірш, пісню, а також загадки.
5
Ігри.Еслі свято влітку, то краще відправити дітей провітритися і пограти в догонялки-скакалки, якщо взимку - підійдуть мозайки-пазли, дитяче лото, Твістор, веселі настільні ігри, для діток постарше, наприклад «Монополія». Для хлопчаків можна провести турнір з настільного футболу, а дівчатка займуться ляльками.
6
Музика.У вашого дитини свої уподобання? Нехай він допоможе підібрати вам диски з піснями, сучасними і дитячими, щоб друзі славно подуріли. Коли діти втомляться, можна влаштувати спільний перегляд мультфільму чи казки.
7
Торт і подаркі.Почему-то всі звикли, що подарунки дарують імениннику відразу, як тільки переступають поріг. Змініть цю традицію, нехай дитина отримає подарунки від друзів, коли внесуть святковий торт зі свічками. Це буде довгоочікуваний момент і логічне закінчення вечора. Після відходу гостей іменинник спокійно розбере свої скарби і, задоволений, ляже спати.
Зверніть увагу
Якщо у вас немає бажання влаштовувати свято вдома, можна орендувати кафе і замовити розважальну програму. Але в цьому випадку уточніть, де дітям можна побігати, правильніше сказати, носитися стрімголов і пограти. Щоб це було безпечно і не спричинило за собою наслідків у вигляді розбитого майна.
Корисна порада
На свято можна запросити аніматора, якщо дітки не дуже добре знають один одного або спілкуються не так тісно, як хотілося б.