Як зшити австрійську штору. Як зшити австрійські штори своїми руками.

Сьогодні існує безліч варіантів оформлення вікон. Дизайнери пропонують різні ідеї для різних стилів. Можна прислухатися до них, замовити виріб в салоні або смостоятельно зшити штори, наприклад, популярні австрійські.
Інструкція
1
Австрійські штори є однією з останніх тенденцій модних інтер'єрних рішень, поєднуючи в собі елементи французьких і римських штор. Їх закривають і відкривають як римські. Але так само як і у французьких штор, у австрійських утворюються напівкруглі плавні складки по всій ширині штори, оскільки в них не вшиті горизонтальні планки.
2
Щоб пошити австрійського штору спочатку виміряйте віконний отвір. Ширина вікна дорівнює ширині штори плюс 3 см на бічні шви. До довжині штори додайте 12 см припусків.
3
Обробіть верхній, нижній і бічні краю штори. Зберіть складки по верху штори.
4
Пришийте тасьму або контрастну стрічку по вертикальних лініях, де закладалися складки. Нехай нижні кінці тасьми трохи звисають. Пізніше їх можна зав'язати вузликами або бантами, зібравши також невеликі складки внизу. Для цього варіанту використовуйте однотонні, строкаті і нещільні тканини. Стрічка повинна гармоніювати з тканиною за кольором і підкреслювати стиль штори.
5
Також можна використовувати ще один варіант австрійської штори, найбільш підходящий для спальні. Штора виконана зі складками різної висоти. Причому складки закладаються абсолютно вільно: посередині, низом, поверху. Таку штору рекомендується шити з однотонної, напівпрозорої тканини.
Корисна порада
При виборі кольору і моделі штор варто враховувати призначення і стиль приміщення.