Як пов'язати дитячу спідничку.

В'язання завжди вважалося витонченим рукоділлям. І це дійсно так, тому що петелька, чіпляючись за петельку, на виході дає дивовижні вироби, що дивують своєю оригінальністю і красою. Якщо є бодай найпростіші навички в'язання гачком, то можна пов'язати дитячу спідничку без особливих зусиль і фінансових витрат.
Вам знадобиться
  • Нитки "Ірис", гачок, тонка атласна стрічка
Інструкція
1
Дуже зручно в'язати спідницю з запахом, так як вона досить тривалий час не втратить своєї актуальності, з тієї причини, що, по мірі росту дитини, талію можна буде розширювати шляхом перешивання гудзики. А низ достатньо буде дов'язати, відповідними за кольором і фактурою, нитками. Якщо йдеться про літню спідниці, то нитки повинні бути бавовняними, наприклад, «Ірис», що володіють блиском і надають виробу красивий вигляд.
2
Багато залежить від товщини ниток і щільності в'язання, яка у кожної рукодільниці індивідуальна. Тому спочатку зв'яжіть зразок основним обраним узором і по ньому розрахуйте кількість петель. І тільки потім приступайте до в'язання спідниці. Зробіть ланцюжок з повітряних петель в кількості 120-130 шт. Пров'яжіть 4-5 рядів простим стовпчиком. Потім через одну петлю в'яжіть за схемою * 1 стовпчик з накидом, 2 повітряні петлі *, і знову 4-5 рядів простим стовпчиком. У підсумку вийдуть «отвори» в області талії, через які можна буде пропустити атласну стрічку або шнурок як декор.
3
Далі продовжуйте в'язати по схемі: * 4 стовпчики з накидом в одну петлю, 1 стовпчик з накидом в наступну петлю * .З подальшими рядами працюйте таким чином: з місця, де Провязав 4 стовпчика з однієї петлі, посередині між ними знову в'яжете за схемою * 4 стовпчики з накидом в одну петлю, 2 стовпчики з накидом послідовно в 2 петлі *. В результаті відбувається красиве розкльошені спіднички, і утворюються борозенки, що нагадують колосся. Таким чином, продовжуєте в'язати ще близько 20 рядів залежно від довжини виробу. Низ спідниці обробляєте фестонами. Для цього в'яжіть за схемою * в одну петлю 6 стовпчиків з накидом, потім простий стовпчик *.
4
Краї фестонів обробіть зубчиками. Таким же чином за допомогою зубчиків, які робляться стовпчиком, 3 повітряними петлями і знову стовпчиком в ту ж петлю, обробіть верхню частину пояса. Щоб зв'язати дитячу спідничку з рівними краями спочатку стежте за правильністю в'язки саме по краях. Також для вирівнювання країв можна обв'язати їх простим стовпчиком із зубчиками. В останню чергу пришийте декоративну петельку для гудзики і саму гудзик. Прикрасьте виріб шнурівкою, стрічкою, вив'язані квіточками.
Корисна порада
Потрібно обов'язково стежити, щоб краї спідниці були рівними