Як розбити файл на кілька частин.

Щоб розбити файл на кілька частин достатньо скористатися архіватором (WinRAR) або командами програми Total Commander. Однак, при розбитті на частини відео файл а, ефективніше застосувати спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер; програми: WinRAR, Total Commander, VirtualDub, Splitter
Інструкція
1
Одним з швидких і нескладних способів розбиття файл ов є створення багатотомного архіву з використанням програми WinRAR. На вихідний файл наводимо покажчик миші і натискаємо праву клавішу. У меню, вибираємо пункт «Додати до архіву», а потім, у вкладці «Загальні» відкрився вікна, вказуємо обсяг файл ов необхідного розміру в підміню «Розділити на томи розміром». Потім натискаємо клавішу «ОК» і отримуємо кілька заархівіруваних файл ів. Важливо відзначити, що для розпакування файл ов необхідно зібрати їх усіх в одній папці.
2
Схоже розбиття файл а здійснюється і в програмі Total Commander. Для проведення даної операції необхідно зайти в підміню "Файл" верхній панелі програми, відзначити пункт «Розбити файл », у вікні вказати розміри нових файл ів і вказати, куди зберегти архів . Після натискання клавіші «ОК», користувач отримує папку з безліччю заархівіруваних частин вихідного файл а.
3
Файл AVI - один з поширених форматів зберігання відеоінформації. Практично всі відео файл и є достатньо великими. Тому, такі файл и доводиться розбивати на декілька частин. Для цієї процедури існує програма VirtualDub. Для розбивки файл а запустите програму, в двох нижніх віконцях вкажіть необхідний розмір кожного фрагмента файл а. Потім відкрийте вкладку «Відео» і поставте галочку напроти пункту «Прямопотоковое копіювання». Збереження необхідно провести як «сегментований файл AVI». Рекомендується присвоїти новим файл ам назви, які допоможуть швидко ідентифікувати окремі частини для їх успішного об'едіненія.Аналогічно виробляється розбивка файл ов і програмою Splitter.
Корисна порада
Досить часто у користувачів ПК виникають проблеми, пов'язані з передачею файлу з одного на інший комп'ютер через знімні диски або через завантаження даних на хостинг. Пов'язані такі проблеми з обмеженим обсягом пам'яті переносних запам'ятовуючих пристроїв, а також з неякісним з'єднанням на шляху «ПК - сервер». В таких ситуаціях оптимальним рішенням стає розбиття одного великого файлу на безліч файлів меншого розміру.