Як зробити шкіру на ногах гладкою.

Гладкі доглянуті ніжки виглядають прекрасно! На сьогоднішній день сучасна косметологія пропонує безліч способів позбавлення від небажаних волосків для того, щоб шкіра на ногах виглядала ідеально.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб зробити шкіру ніг гладкою - це гоління. Цю процедуру можна виконувати як за допомогою бритвеного верстата, так і за допомогою електричної бритви - все залежить від ваших уподобань. Плюсами гоління є швидкість процедури, до мінусів можна віднести швидкий ріст волосся і можливість роздратування. Щоб цього уникнути, використовуйте спеціальні креми до і після гоління - перші полегшать рух бритви, а другі увлажнят шкіру ніг після процедури.
2
Другий спосіб зробити ноги гладкими - скористатися кремом для депіляції. При такому способі волоски будуть відростати повільніше, ніж при голінні, але зростає ризик роздратування і алергічної реакції, так як до складу крему входять досить агресивні компоненти. Саме тому цей спосіб мало підходить для людей з чутливою шкірою. Перш ніж нанести засіб на всі ноги спробуйте його на невеликій ділянці шкіри, якщо роздратування не виникло - приступайте до депіляції.
3
Більш довготривалими способами підтримати гладкість ваших ніг стануть епіляції за допомогою гарячого або холодного воску, а також шугарінг (видалення волосся за допомогою цукру). Мінус цих процедур - хворобливість і можливість вростання волосків під шкіру. Тому найбільш ефективного і безболісного результату ви досягнете, якщо звернетеся за професійною депиляцией в салон краси. Після такої процедури ноги залишатимуться гладкими протягом 2-3 тижнів.
4
Хорошим способом підтримувати гладкість ніг є електричний епілятор, який вискубує непотрібні волоски. На перших порах ця процедура досить болюча, але потім шкіра до неї звикає. З часом епіляція вимагатиметься вашим ногам все рідше і рідше, так як епілятор вискубує волосся з цибулинами, що поступово виснажує їх. Щоб уникнути роздратування змащуйте шкіру після процедури косметичним маслом або живильним кремом.
5
Якщо ви хочете позбутися від волосся назавжди, то вам варто звернути увагу на такі процедури, як електроепіляція, лазерна епіляція або фотоепіляція. Ці процедури роблять в спеціалізованих салонах після консультації з лікарем.