Як вирішити проблеми з батьками.

Дивно, але дорослі і їх підростаючі діти живуть в різних вимірах! І справа тут не в тому, що юнаки та дівчата 15-ти річного віку вельми легковажні й безвідповідальні, як часто кажуть батьки, і тому у дорослих виникає бажання «тримати в узді» і вести контроль щодо своїх чад. Кожен батько грає заздалегідь прописану, «затверджену» роль, не маючи можливості відійти від сценарію, незрозуміло ким і для чого придуманого.
Інструкція
1
Дай батькам зрозуміти, що тобі потрібні їхні поради і допомогу. Це сприятиме встановленню сприятливої обстановки в будинку. Не потрібно відвертатися від них. Будь ближче, чесніше і старайся радувати, хоч трохи, але кожен день.
2
Якщо батьки ставляться до тебе, як до маленької дитини, ввічливо їм нагадай, що ти вже виріс і бажав би з ними разом вирішувати проблеми , які пов'язані з твоїм життям. Розкажи про свої переживання, планах, вони зрозуміють, що ти дорослішаєш і стаєш розумним.
3
Виражай до своїх батьків розуміння, їм дістається на роботі і вдома. Обрадуй їх своїми успіхами. Це допоможе встановити контакт і налагодить взаєморозуміння. Ви зможете поговорити, зрозуміти, і якщо потрібно, то пробачити один одного. Батьків потрібно цінувати!
4
Старайся говорити з батьками нормальною мовою - це краще, ніж ніж кричати і плескати дверима. Не потрібно грубити, будь спокійний і врівноважений. Приймати потрібно своїх батьків такими, якими вони є. Також не потрібно вчити близьких "як треба жити". Приймаючи і поважаючи погляди, звички, смаки своїх батьків, ми приймаємо і поважаємо себе. Тільки в цьому випадку можна розраховувати на взаємне розуміння.
Корисна порада
Як іноді важко буває з батьками! І як добре, що вони у нас є! Можна уткнуться в теплі мамині долоні, вона обов'язково вислухає і пожаліє. Притиснутися до твердого батьківському плечу, він дасть потрібну пораду, і стане легше. Робіть це зараз. Поки вони з вами.