Як розрахувати час шляху. Як висчіать час пройденої відстані.

Якщо вам хоч раз доводилося подорожувати або відправляти вантаж на тривалу відстань, то напевно ви стикалися з проблемою, скільки часу займе ця поїздка. Якщо відповідь на це питання ви мали тільки приблизний, доводилося згадувати шкільні уроки математики. Для початку розрахувати відстань від місця відправлення до місця призначення по карті, потім поділити відстань на передбачувану швидкість шляхи і з урахуванням зупинок вивести шукане час шляхи .
Інструкція
1
Сучасна транспортна логістика розвинена настільки добре, що дозволяє нам без зайвих клопотів і великих похибок розрахувати відстань і час між пунктами.
2
Інтернет-системи, що спеціалізуються на питаннях розрахунку відстаней, мають ряд параметрів, після уточнення яких можна легко оцінити відстань і час шляхи . Виберіть систему, з якою вам зручно працювати, наприклад, Google
3
Введіть назву населених пунктів початку та кінця маршруту.
4
Задайте «Проміжні точки», якщо маршрут проходить через певні населені пункти
5
Існує два варіанти розрахунку шляхи : найшвидший шлях і найкоротший. Найкоротший шлях розраховується шляхом вибору варіанта з найменшою сумою відстаней між населеними пунктами маршрута.Самий швидкий маршрут розраховується шляхом вибору варіанта з найменшою кількістю часу в шляхи , виходячи з середньої швидкості поїздки і затримок в шляхи - необхідних і необов'язкових.
6
Швидкість руху і час затримки шляхи заздалегідь обговорюється. Ви можете вказувати швидкість руху вашого транспортного засобу на кожному типі дороги, а також виключити з розрахунку якийсь тип дороги (наприклад: їхати тільки по магістральним дорогам). Такі програми мають невисоку похибка (менше одного кілометра, зазвичай не більше 200-300 метрів).
7
Сміливо користуйтеся сучасними програмами автоматичного розрахунку відстаней і часу шляхи , відкинувши старі способи, - карту місцевості і штангенциркуль.