Як зробити кораблик з аркуша паперу. Кораблик з паперу.

Всі ми прекрасно пам'ятаємо, як в дитинстві запускали паперові кораблики , які неслися стрімкими потоками талих весняних вод в невідомі дали. Дивно світлі спогади дитинства завжди залишаться в нашій пам'яті. А пам'ятаєте, як зробити цей самий кораблик з простого листа паперу ?
Вам знадобиться
  • Лист паперу, фломастери
Інструкція
1
Візьміть звичайний аркуш паперу . Бажано, щоб він був прямокутної або квадратної форми. Зігніть його строго навпіл. Якщо не врахувати цей фактор, то паперовий кораблик може вийти кособоким.
2
З того боку, де у вас знаходиться згин, зігніть куточки листа з обох сторін, дотримуючись їх симетричність. Дуже важливо, щоб у вас вийшов такий собі трикутник, вершина якого знаходилася б строго посередині листа.
3
Наступним кроком необхідно знизу зігнути один лист вгору і підвернути його куточки на іншу сторону (так, як показано на малюнку). Потім переверніть виріб зворотною стороною до себе і виконайте ту ж саму процедуру повторно.Прімечательно, що якщо розправити такий "пакетик", а потім загнути нижні частини куточків вгору, то вийде чудова солнцезащитная кепка, яка захистить вашу голову від теплового удару в спеку. Все залежить від розміру початкового листа.
4
Отже: далі розкрийте трикутник, а потім складіть його в зворотному напрямку, щоб в результаті вийшов ромб.
5
Зігніть до вершини вільні куточки ромба.
6
Потім необхідно перекласти фігуру знову, щоб з отриманого трикутника знову вийшов ромб.
7
Зігніть до вершини вільні куточки ромба.
8
Тепер необхідно "легким рухом руки" розтягнути трикутники, що вийшли в результаті наших маніпуляцій, в різні боки.
Зверніть увагу
Головне - дотримуватися етапи складання паперового кораблика, тоді все обов'язково вийде.
Корисна порада
Пишним доповненням до одержали кораблику буде його "бойова" розфарбування. Тут вже можна дати волю своїй фантазії. Розфарбувавши фломастерами свій кораблик в яскраві фарби, ви ніколи не втратите його з виду, навіть якщо стрімкий струмок спробує його у вас "викрасти".