Як роздрукувати буклет.

Рекламодавці часто вдаються до такої форми розповсюдження інформації як буклет . Найчастіше ці особливим чином складені листівки роздають клієнтам і партнерам для того, щоб проінформувати про новинки, акції, продукції і пр. Друкують буклет и обмеженими тиражами, тому іноді простіше сформувати їх і розмножити самостійно, ніж звертатися в рекламне агентство.
Інструкція
1
Для того щоб при замовленні буклет ов в друкарні не витратити гроші і час даремно, необхідно чітко визначити для себе мету і призначення вашого буклет а. Найголовніше - не перестаратися з надлишком інформації. Буклет, роздрукований на дорогий яскравою папері, але при цьому занадто об'ємистий, навряд чи зацікавить потенційного клієнта, який вже на другій сторінці перерахованих вигод від вашого товару почне потихеньку позіхати. Тому перший принцип при складанні буклет а - все неважливе викидаємо!
2
Буклети зазвичай друкуються на папері формату А4 або А3. Розрізняються за кількістю згинів (фальців): від 1 згину і більше, - все залежить від фантазії дизайнера і завдань замовника буклет а. Найпоширенішим форматом є «євро буклет » (210 * 99,2 фальца).
3
Друк буклет ов в сучасних друкарнях здійснюється офсетним і цифровим способом. Цифровий друк характерна для термінових замовлень, офсетний друк вигідна для замовлень великого накладу. Щоб заощадити, визначитеся з тиражем і лише потім вибирайте спосіб друку.
4
При великому бажанні і малих можливостях можна спробувати роздрукувати буклет и і в домашніх умовах: для цього підійде звичний Word і цифровий принтер. Гордість від виконаної роботи вас відвідає, але чи сподобається ваш твір потенційному клієнту - питання залишається відкритим.
5
Сформуйте буклет , розмістіть його зміст згідно макету.
6
Зверніть увагу на те, що при додаванні аркуша порядок перегляду тексту зміниться, то, що було в третій колонці, виявиться на аркуші-вкладиші, а текст з першої колонки титульного аркуша і з другої колонки аркуша продовження буде на форзаці.
7
Запустіть двосторонню друк на принтері і задайте потрібну кількість примірників. Згорніть віддруковані листи в буклет .
Якщо вам знадобилося надрукувати барвистий буклет , ви можете звернутися в спеціалізовані друкарні, які зможуть виконати ваше замовлення. Однак, якщо ви хочете заощадити, або ж вам необхідно всього кілька буклет ов, то ви самі зможете впоратися з цим завданням
Інструкція
1
Для того, щоб зробити кольоровий буклет , на вашому комп'ютері повинна бути встановлена програма для роботи з графікою (графічний редактор). Наприклад, Adobe Photoshop, Corel Draw або Paint.Net.
2
Перш, ніж малювати буклет , вам необхідно визначитися, яку саме інформацію і фотографії (або ілюстрації) ви хочете туди помістити, тобто розробити концепцію буклет а. Накидайте олівцем на альбомному аркуші загальний план буклет а, продумайте розташування тексту та ілюстрацій, визначитеся з кількістю сторінок, яке вам буде потрібно. Окремо складіть текст, віднімайте його і перевірте на наявність помилок.
3
Після того, як підготовчий етап завершено і концепція готова, ви можете приступати безпосередньо до малювання буклет а. Якщо ви не вмієте працювати з графічними редакторами, зверніться до знає людині і передайте йому концепцію буклет а.
4
Коли буклет буде повністю відмалювали, вам буде потрібно роздрукувати необхідну кількість примірників. Звичайні струменеві та лазерні принтери для цієї мети не підійдуть, оскільки не зможуть забезпечити високу якість друку. Якісні буклет и зможе віддрукувати тільки фотопринтер, який можна знайти в будь-якому місці, де друкують фотографії.
5
Вибір паперу також є дуже важливим кроком. По-перше, вона повинна бути якісною, міцною і важко мнеться. По-друге, вам необхідно буде визначитися, якою вона має бути: матової або глянсової. Буклети, видрукувані на глянцевому папері, будуть виглядати більш презентабельно, але на матовому папері буде легше читатися текст, а зображення будуть виглядати більш чітко.
6
Коли буклет и будуть надруковані, вам залишиться тільки зігнути їх по контурах сторінок.
Корисна порада
Отрисовка буклета - найважливіша частина роботи. Якщо ви не вважаєте себе професіоналом в роботі з графічними редакторами, доручіть отрисовку фахівцеві.