Як зробити годівницю для риби.

Годівниці для риб - це дуже потрібна річ для лову. Вони призначені для того, щоб підгодовувати рибку там, де згодом її добуватимуть. Залежно від того, якою буде підгодівля, використовуються різні види годівниць. Зробити їх можна з самих різних підручних предметів.
Інструкція
1
Годівниця зі звичайної капронової сітки вельми проста у виготовленні. Візьміть сітку з осередками не більше 5 мм, наприклад, від підйомника для лову мальків або невеликого садка. Запасіться також капроновим шнуром. Зшийте мішечок потрібного вам розміру, просмикніть в нього капронову шнур, щоб при його допомозі затягувати годівницю . Покладіть всередину важкий предмет - грузило, яка не випаде через осередки сітки. Можете використовувати годівницю за призначенням.
2
Можна спорудити хорошу годівницю з металевої сітки. Підійде, наприклад, та, що стоїть в динаміках старих магнітофонів. Виріжте з сітки прямокутники потрібного вам розміру і форми, з'єднайте їх дротяними скобами за допомогою пассатижей і прикріпіть всередину годівниці цими ж скобами вантаж.
3
Відмінна безшумна годівниця виходить з сітчастого жіночого бігуді. Візьміть одну штуку, при необхідності видаліть один стовпець решітки, розрізавши збоку. Усередині закріпіть тоненькою дротом вантаж. Його зробіть з алюмінієвого донця пивний банки, вставивши в центр стержень від гелієвої ручки. Вгорі закріпіть стрижень розпіркою з дроту. Ця годівниця прекрасно підійде для донного лову.