Як прописати програму в автозавантаження.

Прописати програму в автозагрузку нескладно. Більш того, вже створена маса утиліт, які допомагають спростити цей процес. Параметри автозавантаження знаходяться в реєстрі, і замінити ці дані можна без проблем.
Вам знадобиться
  • Програма, яку потрібно помістити в автозавантаження.
Інструкція
1
За автозагрузку програм для якогось окремого користувача відповідають ключі реєстру в [HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows CurrentVersion Run], за запуск якоїсь програми для всіх користувачів - [HKEY_LOCAL_MACHINE SOFTWARE Microsoft Windows CurrentVersion Run]. Щоб внести якусь програму до реєстру досить запустити regedit.exe (C: \ WINDOWSSystem32egedit.exe), знайти відповідний ключ, додати в нього запис типу "FIREFOX.EXE"="C: Program filesMozillafirefox. exe "(для прикладу -" НАЗВА виповнюється ПРОГРАММИ.EXE "="Шлях до неї ").
2
В Windows існує спеціальна папка "Автозавантаження", де також знаходяться ярлики запускаються при старті програм. Досить туди помістити ярлик програми, яку б хотілося бачити при завантаженні Windows і після наступного перезавантаження вона з'явиться. Папка "Автозавантаження" знаходиться в C: \ Documents and SettingsAll Users (Ім'я користувача) Головне менюПрограммиАвтозагрузка.
3
Існують сторонні програми і твікери системи, які дозволяють так само змінити список програм, що знаходяться в автозавантаженні. Даних програм є безліч, хотілося б відзначити одні з найбільш популярних - це CCleaner (чистить систему і має альтернативні опції настройки Windows), Total commander (файловий менеджер). Обидві програми досить зручні у використанні і мають достатній набір налаштувань для зміни даних реєстру і автозавантаження.
Зверніть увагу
Не варто прямо редагувати ключі реєстру Windows, це може привести до краху системи. Редагуючи ключі реєстру, слід бути обережним.