Як замовити налаштування інтернет мтс. замовлення налаштувань мтс інтернет.

Виходити в інтернет можна в будь-який час з мобільного телефону, підключеного до оператора стільникового зв'язку МТС. Є різні способи настройки інтернет а і MMS-повідомлень.
Вам знадобиться
  • Телефон, підключений до МТС
Інструкція
1
В деяких стільникових телефонах вже маються заздалегідьвстановлені профілі MTS MMS, MTS WAP і MTS INTERNET, і докладна інформація про ці послуги міститься в інструкції до телефону. В цьому випадку треба активувати необхідні вам профілі.Еслі ж ні - у вас є можливість вибрати одну з автоматичних налаштувань інтернет а і MMS. Перший варіант - зателефонувати з мобільного телефону на номер 0876 (безкоштовно при знаходженні в домашній мережі - тому регіоні, де був укладений договір на підключення мобільного телефону до мережі МТС).
2
Другий варіант - відправити пусте повідомлення SMS на номер 1234 (безкоштовно - під час перебування в своєму регіоні; в роумінгу вихідне повідомлення оплачується за відповідними тарифами).
3
Третій варіант - зайти на офіційний сайт МТС і ввести номер свого мобільного телефону в спеціальне віконце в розділі "Приватним клієнтам" - "Допомога та обслуговування" - "Налаштування".
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rWvXW-qVEQ8
Зверніть увагу
У мобільному телефоні можна налаштувати неповний доступ до інтернет-ресурсів, а тільки завантаження вашої електронної пошти.
Корисна порада
Якщо ваш стільниковий не підтримує автоматичне завантаження налаштувань, можна підключити інтернет і MMS-повідомлення самостійно: зателефонувавши за номером * 111 * 2156 #, відправивши повідомлення на номер 111 (2156 - підключити; 21560 - відключити) або через сайт з "Інтернет-помічником".
Користуючись своїм мобільним телефоном, ви можете виходити в інтернет, скачувати контент, читати електронну пошту, обмінюватися з друзями інформацією та багато іншого. Для цього потрібно всього лише отримати на свій телефон настройки інтернету. У кожного оператора зв'язку існують для цього спеціальні номери.
Інструкція
1
У оператора зв'язку "Білайн" можна підключити інтернет (WAP) двома способами: через GPRS і без GPRS. У першому випадку одержати настройки можна, набравши команду * 110 * 181 #, а потім натиснувши кнопку виклику. У тому випадку якщо ви хочете підключити інтернет-з'єднання без GPRS, наберіть на своєму телефоні номер * 110 * 111 # і натисніть клавішу виклику. Після цього необхідно спочатку вимкнути, а потім включити свій мобільний телефон. Це потрібно зробити для того, щоб відбулася реєстрація телефону в мережі GPRS.
2
Замовлення налаштувань інтернету у оператора "МТС" можна здійснити прямо на офіційному сайті компанії, достатньо лише ввести номер свого телефону в спеціальному полі. Крім того, підключити інтернет ви можете за допомогою безкоштовного номеру 0876 або відправки порожнього смс-повідомлення на номер 1234. Може трапитися, що дані настройки у вас вже є на телефоні. Тоді буде достатньо лише активувати їх, вибравши необхідний профіль у налаштуваннях.
3
В "Мегафоні" автоматичні настройки можна отримати на свій телефон, заповнивши на офіційному сайті спеціальну форму. Після цього настройки прийдуть на ваш мобільний телефон в плині пари хвилин; вам стане доступний мобільний інтернет, відправка смс-повідомлень і багато іншого. Також ви можете скористатися номером 5049. Просто відправте на нього повідомлення з текстом 1 (для отримання налаштувань інтернету), 2 (для отримання настройок WAP) або 3 (для отримання настройок MMS). Крім того, налаштувати інтернет можна, просто зателефонувавши в службу підтримки абонентів за номером 0500 і назвавши модель телефону. Вам можуть надати допомогу співробітники "Мегафона", якщо ви звернетеся в будь-який офіс цієї компанії.