Як розрахувати норму своєї ваги. важкий скелет норма маси тіла.

Ви хвилюєтеся, що наберете зайву вагу і всіма силами намагаєтеся підтримуватися оптимального? Що ж, є кілька способів розрахувати свій ідеальний вагу. Але варто пам'ятати, що однією лише формулою, відповідною для всіх, не обійтися - у кожної людини занадто багато індивідуальних особливостей, і деякі з них необхідно враховувати.
Інструкція
1
Зважуватися варто через кілька годин після їжі. Краще, якщо на вас буде самий мінімум одягу, взуття також варто зняти. Рівне встаньте на ваги так, щоб не відчувати напругу стоп або перевага на якусь одну ногу.
2
Замірте своє зростання - вам також варто відмовитися від взуття, спокійно встати на рівну поверхню, розправити плечі і підняти голову.
3
Звичайно, всім відома поширена формула - від величини свого росту варто відняти 110, тим самим отримавши число- норму кілограмів свого ваги. Так, людина ростом в 170 сантиметрів має важити близько 60 кілограмів. Але існує кілька факторів, які дозволяють цим критеріям варіюватися. Наприклад, такі поняття як "важка" чи "легка" кістка.
4
Людині з широким і масивною будовою скелета або кісток допускається мати вагу трохи більше розрахованої норми. По-перше, тому що зайва худоба йому зовсім не піде, і деякі округлості зможуть підкоригувати різкі форми, а по-друге - недолік ваги може привести до тяжких наслідків для здоров'я.
5
З точністю до навпаки йдуть справи з людьми, відстале будова яких досить крихке - їм навряд чи дозволено перевищувати зазначену норму , так як зайва вага може привести до серйозних навантажень на організм, серце, легені та інші органи.