Як робиться рафінована олія. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Рафінування - це процес очищення масла від домішок. Після рафінування масло втрачає деякі властивості, але стає чистіше, віддаляються різні шкідливі речовини, масло набуває прозорість, набагато довше зберігає свіжість і не псується.
Інструкція
1
Перед рафинированием проводиться особлива процедура - нейтралізація масла. Потім виконується рафінування, яке робиться з використанням одного з двох методів. Перший спосіб - фізична рафінування, другий - хімічне. За рафинированием до отримання кінцевого продукту слід ще кілька стадій обробки масла. Це відбілювання, дезодорування і видалення воску. Лише після всіх цих процесів виходить рафінована масло , яке упаковується і надходить у продаж.
2
Фізичне рафінування забезпечує очищення від усіх непотрібних речовин за допомогою їх випарювання. Хімічне рафінування для очистки від домішок припускає використання лугу. При цьому подальша очистка від лугу здійснюється за допомогою обертання продукту в центрифузі. Домішки мають іншу щільність, тому відокремити при обертанні їх не складає труднощів.
3
Процес відбілювання олії проводиться тільки після того, як була видалена камедь - це особлива форма високомолекулярного вуглеводу, який виробляється рослинами в разі отримання ними фізичних ушкоджень або коли рослини хворіють. При хімічному рафинировании камедь видаляється дещо краще, тому витрачається менше відбілювача. Масло поміщається в вакуум, де воно досить довго змішується з відбілювачем, який поглинає непотрібні оксиди і барвники. Потім все пропускається через систему фільтрів, де відбілювач і всі домішки, ввібрані їм, повністю видаляються з масла. На всякий випадок перед наступною фазою обробки масло проходить ще один додатковий етап очистки, він трохи розрізняється для різних типів обробки.
4
Дезодорування масла. На цьому етапі з олії видаляється віск. Для різних видів масла кількість міститься воску розрізняється, тому параметри процесів також різняться. Після видалення воску підвищується прозорість і яскравість масла. Є кілька видів дезодорування. Найбільш часто в даний час використовується виморожування. Також застосовується заморозка, холодне полімерірованіе, робота з елементами, активними на поверхні, електростатичний метод.