Як підключити кнопку живлення.

При складанні системного блоку комп'ютера частою проблемою стає підключення основних кнопок: Power і Reset, а також світлових індикаторів, розташованих на передній стороні. Втім, підключити кнопку харчування, без якої комп'ютер не увімкнеться, досить просто. Для цього навіть не обов'язково мати інструкцію користувача.
Інструкція
1
Після установки материнської плати всередину системного блоку і її фіксації гвинтами кріплення знайдіть на ній 2 ряду спеціальних невеликих штирьків. Найчастіше вони розташовуються на стороні плати, паралельної передній кришці блоку. Дані штирі (далі ми будемо називати їх пін-контактами) підписані різними літерними символами, наприклад, POWER_LED, HDD_LED, POW_ON, SPEAKER і т.п.
2
Відповідно, кожен з цих пін-контактів призначений для підключення окремого діода або кнопки. Підключення проводиться за допомогою спеціальних проводів, що йдуть від відповідних пристроїв в системному блоці. Таким чином, через цей інтерфейс підключаються: • Кнопка Reset; • Кнопка харчування Power; • Лампочка харчування; • Лампочка роботи HDD; • Динамік системного блоку і деякі інші пристрої (для уточнення ознайомтеся з керівництвом користувача материнської плати, яке можна скачати на сайті виробника).
3
Щоб підключити кнопку харчування до материнської плати знайдіть в пін-контактах ідентифікатор POW_ON. Серед проводів системного блоку виберіть той, який позначений цими ж символами. Дотримуючись полярності, з'єднайте дріт з контактами. Втім, полярність можна дотримуватися і навмання. Після з'єднання натисніть кнопку Power. Якщо комп'ютер не включиться, переверніть контакти дроти.
4
Аналогічно слід не тільки підключити кнопку харчування, а й інші контакти, наприклад індикатор Power. Особливо корисним іноді буває індикатор завантаження HDD - по ньому добре орієнтуватися, коли комп'ютер «підвисає». Втім, і без нього теж можна легко обійтися.