Як відучити дитину прокидатися вночі.

Деякі маленькі діти, прокидаючись ночами, доставляють немало клопоту своїм батькам. Адже іноді малюки прокидаються вночі не один і не два рази, та й засинають після такого пробудження погано. Але що робити? Чи є спосіб, за допомогою якого можна відучити дитини прокидатися ночами?
Інструкція
1
Досвідчені мами і психологи радять, якщо малюк дуже часто прокидається вночі , змінити його ігровий режим. Так, вдень варто грати в більш активні і рухливі ігри, щоб малюк втомився. Увечері ж (за годину до сну), припустимі лише спокійні і тихі ігри. Крім того не можна грати з малюком вночі , коли він прокинеться.
2
Також допомагає запобігти нічні пробудження і певний ритуал укладання дитини спати. Для початку можна зробити трав'яну заспокійливу ванночку для малюка (будьте акуратні з алергією і підбором трав). Далі варто зробити малюкові заспокійливий масаж. Також багато досвідчені мами радять перед сном вкутувати ніжки дитини. Однак врахуйте, що ритуал принесе плоди, якщо дитина завжди буде лягати спати лише в один і той же час. Також у нього повинен бути чіткий розпорядок дня.
3
Дуже часто маленькі дітки прокидаються вночі тому, що голодні, або в період прорізування зубів. У першому випадку рекомендується щільно годувати дитини на ніч. У другому - допоможуть охолоджуючі гелі, а також деякі спеціальні дитячі препарати, які ви можете підібрати для малюка, порадившись із педіатром.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що стан малюка багато в чому залежить від стану мами і іноді, під час нічного пробудження, заспокоювати потрібно не дитину, а маму.
Корисна порада
1. Досвідчені мами також радять під час нічного пробудження дитини не включати світло, адже так малюк швидше заспокоюється і засипает.2. Деяким неспокійним дітки не прокидатися вночі допомагає і спільний сон з мамою. Однак, деякі малюки, навпаки, в такому випадку більше їдять і прокидаються частіше.