Як зробити кров рідині.

У літні дні кров стає трохи густіше, виною всьому спека. Особливої небезпеки від цього немає, якщо ви не страждаєте варикозом. Якщо назва хвороби красується на сторінках вашої медичної карти, кров потрібно негайно розріджувати, адже це загрожує досить серйозними ускладненнями. Жінки, що приймають протизаплідні таблетки, також входять до групи ризику, гормони роблять кров гущавині й вязче. Кілька полегшити стан і знизити ризик ускладнень можна нехитрими способами.
Інструкція
1
Випийте близько 1 літра води, бажано несолодкої і не газованої. Рідина всосется в кров і трохи зробить її рідоті. Намагайтеся пити якомога більше, особливо коли температура на вулиці тримається вище 25 градусів. Рідина випаровується з крові через шкірні покриви і, якщо її не компенсувати водою, обсяг крові зменшиться, а це може привести до утворення тромбів.
2
Випийте аспірин. Підійде розчинний або таблетка звичайного. Продаються зараз і спеціальні препарати, які сприяю раз рідоті нию крові, але і вони не будуть діяти, якщо ви не будете вживати багато рідини. Дія аспірину у чоловіків зберігається протягом декількох днів, препарат не дає крові ставати в'язкою. Спеціальні засоби повинен прописати лікар, але варто відразу зазначити, що їх середня ціна тримається на досить високому рівні. Тому, якщо у вас немає варикозного розширення вен, підійде звичайний аспірин.
3
Не забувайте і про фізичні вправи. Намагайтеся гуляти, бігати або просто відвідуйте спортзал. Під час руху кров починає сильніше циркулювати і збагачуватися киснем. Втрату рідини обов'язково компенсуйте водою або чаєм, намагайтеся уникати надмірного вживання кави і кофєїнсодержащих напоїв.