Як реалізувати намір.

Найчастіше в житті нам не вистачає сил реалізувати задумане. Багато наші плани так і залишаються планами, не отримавши путівки в життя. Кожне виконане намір або бажання наближає вас до спільної мети, яку ви так хочете досягти.
Інструкція
1
Перш за все необхідно чітко сформулювати те, чого ви хочете. Для цього візьміть аркуш паперу і напишіть на ньому своє бажання. Постарайтеся сформулювати його якомога простіше. Адже чим ясніше буде мета, тим легше вам буде її досягти. Не забувайте про те, що формулювання вашого наміру повинна бути максимально позитивна. А також воно повинно звучати від першої особи.
2
Закрийте очі і уявіть своє намір . Уявіть самого себе і те, чого ви так хочете досягти. Образ повинен бути чітким. Пограйте зі своєю уявою, щоб побачити цілісну картину. Ваше намір має спонукати вас до дії. Від нього має виходити тільки позитивні і добрі емоції, дайте йому можливість спричинити вас за собою.
3
Далі слід визначити розміри і рамки свого наміру. Якщо воно занадто велике, то кращого за все розбити його на кілька етапів. Так вам буде легше визначити і отримати саме те, чого ви так бажаєте. Потім визначитися з ресурсами. Що саме на вашу думку дозволить вам досягти поставлених цілей. Після вже намічайте перші кроки. Якщо у вас виникнуть проблеми, то ретельно продумайте їх рішення. Будьте уважні до дрібниць і впевнені в собі, і в жодному разі не відступайте назад.