Як зробити інтернет-адресу.

Хтось із нас ходить в інтернет тільки на екскурсію, а хтось має там своє постійне представництво в тій чи іншій формі. Це може бути сторінка в будь-якої соціальної мережі, власний блог або сайт і т.д. Якщо у вас ще немає свого інтернет - адреси ні в якому вигляді - необхідність в ньому обов'язково з'явиться рано чи пізно.
Інструкція
1
Першим ділом буде потрібно визначити, якого роду інтернет -адрес вам потрібно. Залежно від цілей заходу і ваших можливостей це може бути повномасштабний веб-ресурс або просто особиста сторінка. Сайт може представляти в мережі вашу організацію (такі прийнято називати «корпоративними»), або вас особисто (ці називають «персональними»). Повноцінний сайт-представництво як приватної особи, так і організації повинен мати свій унікальний зареєстрований домен і бути розміщений на сервері хостингу компанії. На противагу повномасштабної веб-сайту, самим мінімальним інтернет -Адреса для вас може стати адресу сторінки в соціальній мережі.
2
Визначившись з масштабом свого представництва в інтернет е, можна приступати до дій. Якщо вам буде достатньо власного блога, то зверніть увагу, наприклад, на блоггерскую системи livejournal.com, blogspot.com, blog.ru і т.д. Потрібно перейти на будь-який з цих веб-ресурсів і створити там аккаунт. Наприклад, на сайті livejournal.com посилання з таким написом знаходиться в головному меню - клацнувши її, потрапите на сторінку з формою для заповнення, а далі дотримуйтесь інструкцій. По завершенні процедури реєстрації ви будете мати інтернет -адрес, який зможете давати тим, кому вважаєте за потрібне. У вас буде можливість розміщувати там власні тексти, а люди зможуть спілкуватися з вами безпосередньо на сторінках цього блогу.
3
Якщо ж вам потрібно повномасштабне представництво в мережі, то для цього буде потрібно створити свій власний інтернет -ресурс. Добре запрограмованим сайт із зареєстрованим доменним ім'ям, якісним дизайном, контентом, відповідним напрямом вашої діяльності, потребують залучення професіоналів. В мережі можна знайти масу компаній і приватних осіб, які візьмуться за "будівництво" сайту зі здачею «під ключ». В результаті ви отримаєте самий повноцінний із усіх можливих інтернет -адрес.