Як зробити живіт плоским після пологів. Як прибрати обвислий живіт після кесарева.

Кожну жінку після пологів очікують не тільки радості материнства, а й приводи для прикрощів. Це, наприклад, залишився після вагітності опуклий животик , який ніяк не вдається замаскувати, а також оплившая талія. Такі зміни відбуваються через гормональної перебудови організму під час вагітності. Збільшується жировий прошарок на животі, з цієї причини він стає опуклим і негарним. Виправити ситуацію можна!
Інструкція
1
Щоб це зробити, необхідно знизити вміст жиру і додати м'язам черевного преса потрібну форму. Для того, щоб привести свій живіт в належну форму, необхідно почати виконання спеціальних вправ на прес. Після природних пологів це можна робити через шість тижнів, а після кесаревого розтину - через два-три місяці. Зрозуміло, перед початком тренувань необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо він не проти, все одно не потрібно намагатися тренуватися до знемоги - зараз це протипоказано. Зазвичай лікарі дозволяють збільшити навантаження не раніше, ніж через вісім тижнів після пологів.
2
Сучасні виробники жіночої білизни випускають дуже багато виробів, які можуть допомогти в боротьбі за ідеальний прес в після пологів ом періоді. Наприклад, можна скористатися спеціальним після пологів им бандажем, який підтягує область живота і надає йому більш привабливі обриси.
3
Багато жінок використовують для спалювання жиру в області талії і живота спеціальні електронні міостимулятори. Ці прилади за допомогою спеціального стимулювання м'язів викликають їх скорочення і розслаблення, таким чином м'язи зміцнюються. Міостимулятори ефективні, доступні і прості у використанні. Цими приладами можна тренувати не тільки область живота, але і стегна, сідниці.
4
Сучасні виробники косметичних засобів пропонують для спалювання жирових відкладень в області живота використовувати спеціальні пластирі, які наклеюються на проблемну зону і прискорюють в цій області обмін речовин. Застосування таких пластирів в поєднанні з фізичними навантаженнями допоможе швидше привести в форму обвислий живіт.
5
Одне з найбільш ефективних і широко відомих засобів у боротьбі з жировими відкладеннями в області талії - це хулахуп. Обертаючи його на талії, ви одночасно рятуєтеся від зайвих калорій і зміцнюєте м'язи живота. Займаючись з цим простим тренажером всього п'ятнадцять хвилин в день, ви дуже скоро відновіть свою колишню фізичну форму і приведете талію в порядок.
6
Ще один засіб в боротьбі за красиву і струнку фігуру - це спеціальні пояси, шорти і штани для схуднення. Всі ці пристосування мають ефект сауни. Їх використання підсилює ефект фізичних навантажень. Використовуючи всі ці нехитрі поради, приклавши максимум зусиль, ви дуже скоро зможете прибрати в'ялий після пологів живіт і знайти стрункі форми.