Як зробити дерев'яну драбину своїми руками. з Якого дерева роблять сходи на мансарду.

Люди, у яких є дачі або заміські будинки, дуже часто майструють багато речей своїми руками . І настає момент, коли з'являється необхідність зробити щось вартісне й потрібне. Наприклад, вам прийшла в голову думка з горища зробити мансарду. Тоді доведеться самостійно звести драбину. Це непросте завдання, яка вимагає ретельної підготовки.
Інструкція
1
Розробіть схему сходів, виконайте її робоче креслення. Все це можна зробити як за допомогою традиційних креслярських інструментів, так і за допомогою комп'ютерних програм. Розрахуйте характеристики, оптимальна кількість щаблів і відстань між ними.
2
Виріжте з дощок щаблі, кількість яких заздалегідь виберіть, і дві тятиви, до яких будуть кріпитися дошки. Не забудьте залишити косий зріз поверх тятиви, для щільного з'єднання сходи з найвищою поверхнею. Друга тятива вам може не знадобитися, якщо зазорів біля сходів немає.
3
Виріжте підтримуючі бруски. Їх кількість повинна бути рівно в два рази більше кількості щаблів. Зверніть увагу на те, що їх довжина повинна бути трохи менше, ніж довжина тятиви. При з'єднанні брусів з тятивою дивіться, щоб вони проходили через однакові проміжки, враховуйте висоту ступенів.
4
Приміряйте тятиви там, де буде розташована сама конструкція сходів. Викопайте два отвори глибиною близько 20 см. Пригвинтите тятиви до найвищої горизонтальній площадці, стежачи за тим, щоб відстань між ними було дорівнює ширині сходів.
5
Приготуйте бетонний розчин, і залийте ним нижні закінчення шнурів, що заздалегідь встановіть в ями. Тепер чекайте близько 12 години, поки бетон не затвердіє. Закріпіть шурупами щаблі, які знаходяться на брусах, і сходи готова.