Як зробити звукоізоляцію кімнати.

Кожному господарю хочеться, щоб його будинок був царством спокою, тиші і затишку. Але зробити це непросто, особливо в великопанельному багатоповерховому будинку, де шум йде звідусіль. Він переслідує нас протягом усього життя і скрізь. Удома можна відгородитися від нього, якщо виконати грамотну звукоізоляцію . Це дуже трудомістка справа, яка вимагає витримки і терпіння. Але воно того варте, адже сусіди теж прекрасно чують, що відбувається у вас в квартирі, і звукоізоляція убезпечить від непотрібних вух.
Інструкція
1
Визначтеся, якими грошовими кошти ви маєте. Підрахуйте, у скільки приблизно вам обійдеться створення «острівця тиші», складіть приблизний список необхідних вам для цього матеріалів. Вирішіть, що ви будете ізолювати: стіни, стелю або всю кімнату повністю.
2
Почніть роботи з ізоляції на підлозі. Знайдіть і проконопатьте всі щілини по периметру і в місцях стиків плит. Кращим заповнювачем таких отворів стане мінеральна вата або будь-який інший звукоізоляційний матеріал.
3
Встановіть на підлозі лаги у вигляді осередків, в які укладіть плити утеплювача. Зверху постеліть плити ДСП і постеліть ковролін. Тепер через пів сторонні шуми не пройдуть. Або залийте бетонну стяжку, через яку звук точно не пройде.
4
Стіни ізолюються схожим способом, проте їх попередньо потрібно підготувати, прибравши всі дефекти. Змонтуйте каркас з металевих або дерев'яних профілів, до яких прикріпіть гіпсокартон. У простір між профілем і стіною укладіть шар мінеральної вати.
5
Для верхньої частини кімнати найкраще використовувати натяжна стеля. Він, на відміну від підвісного, не підсилюватиме шум від сусідів, які живуть поверхом вище. Прикріпіть до основної стелі плити скловолокна, а потім повісьте натяжні стелі, які самі по собі добре поглинають шуми.