Як зробити красиву спальню.

У сні людина проводить третину свого життя. Спальня - це кімната не лише для сну, але і просто для відпочинку. Тут можна почитати перед сном, подивитися телевізор. Часто в спальнях подружжя зберігають свої речі. Правильно підібраний дизайн і кольори будуть радувати око, і часто це стає запорукою щасливого подружнього життя. Основними елементами, які надають індивідуальний дизайн спальні, є ліжко, штори, покриття стін і підлоги. Від їх оформлення залежить краса спальні.
Інструкція
1
Встановіть в спальні великі вікна. Матеріал виберіть на свій смак, це може бути дерево, пластик, алюміній. Вікна служать джерелом сонячного світла. Якщо ви встановили дерев'яні вікна, то оформлення стін краще виконати в світлих тонах. Також легкі тони добре підходять для пластикових вікон, забарвлення яких в даний час дуже різноманітна.
2
Оберіть зручну красиву ліжко. На дизайн дивіться в найостаннішу чергу, адже головне - це комфортний відпочинок. Решту меблів підберіть і розставте так, щоб вона радувала око, і була практичною. Ретельно підберіть місце для ліжка, краще, щоб з неї можна було бачити двері в спальню . Це заспокоює людину і дозволяє краще розслабитися.
3
Штори та декоративне оформлення ліжка краще зробити з одного матеріалу. Це просте рішення зробить вашу спальню елегантною. Оптимальними будуть світлі і теплі кольори, які не тільки створять затишок, але і зорово збільшать спальню , зробивши її просторіше і вище.
4
Продумайте освітлення, адже воно теж грає важливу роль. Джерелом освітлення зробіть красиву люстру. В підвісна стеля відмінно підійдуть вбудовані світильники. Повісьте біля ліжка бра, яке дозволить вам не тільки з комфортом почитати перед сном, але і створить заспокійливу атмосферу.