Як розрізати файл на частини.

Для переносу файлу великого розміру іноді необхідно розрізування його на частини. У цьому можуть допомогти спеціальні програми і утиліти, які можна скачати в Інтернеті. Однією з таких програм є Total Commander, на прикладі якої розглянуто процес розбивки файлу на частини.
Вам знадобиться
  • Total Commander
Інструкція
1
Для початку необхідно завантажити програму Total Commander і в ній вибрати підлягає розрізуванню файл. Діалогове вікно програми складається з двох панелей, в одній з яких необхідно перейти в каталог з перебувають в ньому потрібним файлом. В іншій панелі вибираємо каталог, в який будуть поміщатися частини розрізається файлу . Клікнувши по розрізається файлу, відкриваємо «Файл» в головному меню програми Total Commander. У вікні, контекстного меню вибираємо команду «Розбити файл».
2
В відчиненому вікні «Розбиття» знаходиться випадає "Розмір частин», в якому треба вибрати значення необхідного розміру частин разрезаемого файлу . При вибраному значенні «Авто», на диску приймальнику використовуватиметься все вільне місце. Кліком на кнопку «ОК» підтверджуємо запуск процесу розбиття файлу . Коли закінчиться процес розбиття, частини розрізаного файлу знаходитимуться в каталозі-приймачі.
3
На тривалість процесу розбиття впливає обсяг разрезаемого файлу і швидкодія комп'ютера. Розмір отриманих частин не перевищуватиме задану величину. Імена частин будуть відповідати імені розрізаного файлу , а розширення - позначати порядкові номери відповідних частин. До отриманих файлу м додається ще один невеликий текстовий файл, що має розширення CRC. Він містить службову інформацію, яка буде потрібно для складання всіх частин, в подальшому, в один файл.
4
Отримані частини, а також файл з розширенням CRC, копіюються по черзі на інший комп'ютер. Запис файлів повинна проводитися обов'язково в один каталог. Запускаємо програму Total Commander на іншому комп'ютері і виробляємо збірку файлу . Збірка файлу з отриманих частин відбувається в зворотному порядку. В результаті збірки ми отримаємо в каталозі-приймачі файл, який буде повністю відповідати вихідному файлу.