Як продовжити життя квітки.

Будь-яка жінка зрадіє, отримавши в подарунок букет свіжозрізаних квітів. Проте краса цих квітів тимчасова. Певним чином доглядаючи за квітами у вазі, ви уникнете його передчасне в'янення і засихання, яке викликане появою бактерій і грибків в воді, в якій стоїть квітка.
Інструкція
1
Поставте вазу з квітами в приміщенні з температурою 15-18 градусів і уникайте протягів. Нижнє листя і стебла, які можуть опинитися під поверхнею води, зрізайте ножем по косою. Щільні стебла розщеплюється на кінчиках вістрям ножиць, це необхідно для збереження свіжості зрізаних троянд.
2
Нарциси, троянди і гвоздики регулярно обприскуйте водою з пульверизатора - це дозволить продовжити їх життя ; орхідеї і фіалки бризкати водою не можна, щоб не викликати появи некрасивих плям на пелюстках.
3
Не забувайте регулярно міняти воду у вазі, щоб уникнути появи бактерій. Подрібніть полтаблетки аспірину і розмішайте порошок у воді, в яку ви поставите троянди або хризантеми. Також ви можете додати у воду крім аспірину два шматочки цукру. На відміну від троянд, гвоздик та тюльпанів, гербери і нарциси люблять сіль.
4
Якщо вам піднесли півонії, розщеплені стебла опустіть на п'ять хвилин в медичний спирт. Також стебла півоній можна на десять хвилин помістити в гарячу, а після в холодну воду, щоб бутони закрилися - це продовжить термін життя квітів. Стебла лілій варто помістити ненадовго в гарячу воду, а також зрізати тичинки.
5
Для того щоб квіти простояли довше, їх потрібно не тільки правильно утримувати, але і правильно зрізати. Для зрізання садових квітів використовуйте гострий секатор і занурте свіжі квіти на 2:00 у відро з водою. Поставте відро в прохолодне місце, щоб зберегти пружність квітів. Кінчики стебел завжди зрізайте гострим ножем під кутом, щоб стебло вбирав воду всією поверхнею зрізу.
6
Якщо ви принесли квіти додому з зимового холоду, завжди давайте їм можливість адаптуватися до зміни температури - розвертайте квіти через деякий час, після того, як вони полежать в прохолодному місці в упаковці.
7
Наливайте в вазу для квітів кип'ячену або відстояну воду кімнатної температури. Крім цукру, солі і аспірину воду можна збагатити шматочком деревного вугілля.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DeRoU6-MD-k
Вам подарували букет красивих троянд? Ви поставили їх у вазу, а на наступний день з жахам виявили, що вони зів'яли? Ситуація стандартна, якщо ви не знаєте правил догляду за зрізаними квітами. Як вчинити, щоб зрізана троянда радувала вас своєю красою і ароматом тривалий час? Багато залежить від вази, води і пори року. Щоб прекрасна квітка якнайдовше не млявий, поступите таким чином.
Вам знадобиться
  • - керамічна або скляна ваза;
  • - цукор;
  • - аспірин;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Зрізану троянду поставте в керамічну вазу, в ній вода довше залишатиметься свіжою: така ємність не пропускає світло, який є причиною гнильних процесів у воді. Не ставте вазу з трояндою на сонці, в цьому випадку вода швидко нагріється, квітка почне в'янути.
2
Міняйте воду у трояндочки часто, бажано - щодня. Візьміть вазу, вилийте стару воду і обов'язково промийте ємність теплою водою з милом: це допоможе прибрати слизький наліт на стінках посуду. Потім промийте вазу холодною водою і тільки після цього наливайте нову.
3
Перед тим, як знову поставити квітка у вазу, помийте його стовбур проточною водою, щоб очистити від гнильних бактерій. Видаліть зів'ялі листочки, поверніть троянду бутоном вниз і полийте душем, щоб освіжити квітка. Не вмикайте сильний напір, щоб не заподіяти шкоди троянді . Після такої процедури зрізаний квітка простоїть у вазі довше і буде радувати вас своєю красою і ароматом.
4
Ще один спосіб зберегти зрізану троянду якомога довше - це помістити її на ніч у ванну. Налийте води на дно ванни так, щоб вона покрила квітка. Вода не повинна бути дуже холодною, інакше троянда отримає стрес і швидко зів'яне, тому приготуйте воду заздалегідь. Опустіть квітка на дно ванни і вимкніть світло. Вранці вийміть троянду, обережно струсіть надлишки води і поставте у вазу зі свіжою водою.
5
У зимовий час для зрізаної троянди слід створювати комфортні умови. Для цього підгодуйте її сахарком. Налийте в посуд воду кімнатної температури, опустіть туди шматочок рафінованого цукру і дайте йому розчинитися. Потім візьміть ложечку, перешкодьте воду і перелийте її в керамічну вазу. В такому середовищі троянді буде набагато приємніше знаходитися в темний зимовий час доби.
6
Якщо ви поставите зрізану троянду в скляну вазу, то отщіпніте зайві листки зі ствола, щоб вони не потрапили у водне середовище. Розтлумачте таблеточку аспірину і киньте порошок в вазу. Аспірин уповільнює розвиток бактерій у воді, тому троянда простоїть в скляній вазі набагато довше.
7
Щоразу, коли ви міняєте воду у вазі, подрезайте ствол троянди на 1 або 2 см. Також розріжте стебло квітки уздовж. Ці заходи допомагають квітці залишатися в тонусі тривалий час і приносити задоволення вам і вашим близьким.