Як розвісити картини.

У багатьох квартирах картини стали невід'ємною частиною інтер'єру. Вони вказують на смаки та уподобання господарів житла. Деякі збирають колекцію особливо цінних екземплярів, вони передаються з покоління в покоління і є гордістю родини. Щоб картини були доступні для перегляду і відповідали стилю кімнати, їх потрібно правильно розмістити.
Інструкція
1
Картини потрібно розташовувати на вільної стіни, не захаращеною меблями та іншими предметами.
2
На одній стіні вішайте картини близькі за стилем і змістом. Якщо сенс картин не відповідає іншим картинам, розміщуйте їх окремими групами.
3
Підберіть для розміщення в одній групі не тільки картини близькі за тематикою, а й відповідні за розміром. Їх можна розвісити, розташувавши в один ряд або по вертикалі.
4
Картини різного розміру розвішуйте за принципом, чим вище від очей, тим більше картина.
5
Особливо цінні екземпляри не розміщуйте групами. Вони повинні знаходитися у вільному просторі, щоб той, хто їх розглядає, не відволікався на інші картини .
6
Великі картини вішайте тільки у великій кімнаті, щоб була достатня простір для їх перегляду.
7
В маленьких кімнатах розташовуйте картини середніх розмірів або найменші екземпляри.
8
Вішати полотна потрібно завжди на рівні очей або трохи нижче. Розмітьте висоту навішування, яка вам здається, найбільш відповідною і повісьте трохи нижче. Це буде найправильніший і зручний варіант, щоб картина привернула до себе увагу.
9
В кімнаті, де ви обідаєте і приймаєте гостей, розміщуйте картини на рівні очей сидячого за столом людини.
10
Навколо великий картини при бажанні можна розмістити більш маленькі. Якщо ви вішаєте вище зручного рівня для перегляду, то нахиляйте картини за допомогою спеціального шнура.
11
Картини повинні не тільки поєднуватися один з одним по стилю і тематиці, а й відповідати призначенню кімнати, в якій вони розташовані. Наприклад, у вітальні і кімнаті, де ви готуєте і приймаєте їжу, краще розмістити легкі натюрморти з фруктами або квітами ніж картини , що не поєднуються з призначенням кімнати.
Важко уявити інтер'єр затишного будинку без картин на стінах. В будь-який стиль, навіть такий «прагматичний», як хай-тек, вони прекрасно впишуться, потрібно лише правильно їх підібрати. Необов'язково бути професійним дизайнером, щоб оригінально і зі смаком прикрасити свій інтер'єр картинами.
Інструкція
1
Перш ніж купувати і розвішувати картини на стінах, визначте загальну концепцію стилю в вашому домі. Подумайте, який настрій ви хотіли б створити за допомогою картин і чи дозволить метраж вашого житла використовувати їх у великій кількості. Не забувайте, що в маленьких кімнатах не рекомендується вішати на стіни об'ємні картини, так як виглядатимуть вони будуть надто громіздко. І, навпаки, у великій кімнаті самотньо висить невелика картина не приверне уваги і просто загубиться серед меблів та інших інтер'єрних аксесуарів.
2
Оригінально виглядає на стіні група маленьких картин різної форми і розмірів. Поєднуйте їх з мотивів, рамкам або кольоровим рішенням. Перш ніж збирати ансамбль, погляньте на стіну і подумки накресліть на ній фігуру, в яку будуть вписані картини. Це може бути прямокутник, трикутник або квадрат. Тепер порахуйте, скільки картин і якого розміру потрібно буде купити, щоб вони гармонійно вписалися в уявну фігуру. Якщо картини вже є в наявності, то композицію спочатку розмістіть на підлозі, пробуючи різні варіанти, і тільки потім переходите до їх розвішування.
3
Намагайтеся вішати картини пропорційно розміру вільного простору. Визначте центр картини і повісьте її так, щоб фокус зору збігався з середньою лінією картини по горизонталі. Це ж правило стосується і композицій, складених з декількох картин. Композиційний формат прив'язуйте до стилю інтер'єру: класика любить строгість і лаконічність, тоді як для сучасних стилів цілком прийнятна абстрактність і епатаж.
4
Якщо у вас є вільний простір між двома вікнами, використовуйте його для створення оригінальної композиції. Наприклад, в центр повісьте квадратну або прямокутну картину середнього розміру, зверху одну картину трохи менше центральної, з боків по парі картин загальним розміром як одна центральна, а внизу дві самих маленьких картини. Не менш оригінально буде виглядати ансамбль з картин та інших інтер'єрних елементів декору. Розвісьте їх так, щоб композиція нагадувала за формою прямокутник.