Як відновити електронну адресу.

Електронна пошта давно вже стала для багатьох основним способом спілкування. Це і зручно, і швидко. Електронних адрес у людини може бути декілька. Один - для роботи, інший - для особистого листування, третій - для електронного гаманця. Але бувають випадки, коли ви не можете згадати логін і пароль від свого ящика. Звичайно ж, куди простіше створити нову електронну пошту. Але саме на цю адресу для вас має прийти дуже важливий лист! Не впадайте у відчай, справа поправимо.
Інструкція
1
Поштова адреса складається з декількох частин - ваше ім'я (логін), потім - значок @. Далі йде ім'я сервера, до якого ви прикріплені. Для початку дізнаємося свій логін. Зробити це можна через своїх знайомих, яким ви відправляли повідомлення. Думаємо, що, хоча б одного такого людини ви знайдете і він повідомить вам ваше ім'я. Тепер, маючи під рукою свій логін, неважко буде дізнатися і пароль. Для цих цілей на всіх поштових серверах існує функція відновлення пароля. Наприклад, ви зареєстровані в поштовій службі Mail.Ru. Заходимо на головну сторінку сайту і вводимо ваш логін. Поштова служба пропонує відповісти вам на секретне питання. Якщо ви не пам'ятаєте відповіді на нього, то можете звернутися в службу підтримки. Тут система запропонує ввести вам дані про себе. Вводите якнайбільше інформації - це дозволить вам отримати свій пароль в максимально короткий термін. На вказану вами адресу буде висланий новий пароль протягом трьох робочих дней.Есть служби, які запитують номер телефону. Вказавши номер без пробілів і тире, чекаємо того моменту, коли на ваш мобільний телефон прийде SMS з кодом. Вводимо отриманий код з SMS і новий пароль. От і все.
Іноді доводиться шукати електронну адресу людини у всесвітній павутині. Зараз це зробити набагато простіше, ніж раніше, оскільки різні сервіси стають доступнішими для користувачів. З'являється також більше соціальних мереж.
Інструкція
1
Використовуйте сайт для пошуку потрібного імейл адреси . Якщо ви знаєте сторіночку в мережі ту людину, адресу якого вам потрібен, знайдіть на ній розділ координати. В ньому може бути будь-яка контактна інформація, така як skype, icq, мобільний телефон або форма зворотного зв'язку. Припустимо, його сайт popovalex.ru. В цьому випадку є ймовірність, що адресою його імейлу буде info@popovalex.ru. Звичайно, замість info може бути щось інше: ask, admin, support і т.д.
2
Зайдіть в свою електронну пошту. Якщо ви коли-небудь переписувалися з тією людиною, адреса якого вам потрібен зараз, є можливість знайти його в адресній книзі. Також вона може мати назву «Контакти». Дана функція розташовується під основними кнопками «Відправити», «Написати», «Видалити». Впишіть в рядок пошуку будь-які згадки про адреси та, і вам буде запропоновано список доступних імейл адрес. Якщо там його немає, перевірте відправлені, а також видалені листи і чернетки.
3
Знайдіть потрібний електронну адресу за допомогою сервісу people.yahoo.com. Нехай вас не бентежить той факт, що він зроблений для англомовної аудиторії. Він дозволяє робити пошук імейлів по всьому простору інтернету. Введіть в рядок браузера дану посилання. Перед вами відкриється три колонки. Першу чіпати не треба, оскільки її краще використовувати тільки для жителів США. У наступній напишіть номер телефону адреси та в міжнародному форматі і клікніть search. Вам будуть дані результати пошуку в Google. Якщо для вас цей варіант не підходить, впишіть в 3 колонці ім'я та прізвище. Після ви побачите список сайтів, на яких можна виявити шуканий імейл.
4
Зайдіть на всілякі соціальні мережі, на яких може бути зареєстрований потрібний вам адреси т. Таких зараз сайтів величезну кількість в інтернеті, і кожен день на них реєструються тисячі нових користувачів. Зайдіть на vk.com, facebook.com, twitter.com, myspace.com. Після цього впишіть в рядок пошуку будь-які дані про шуканого людини. Якщо він буде вже зареєстрований, то ви, ймовірно, знайдете його контактний імейл на сторінці профайла.