Як розташувати піч.

Заміський будинок не можна назвати затишним і комфортним для постійного проживання, якщо в ньому немає джерела тепла. Найчастіше таким традиційним джерелом в приватному будинку є піч . Технологія зведення опалювальної печі залежить від архітектури вашого будинку, кількості поверхів, типу несучих конструкцій, і багатьох інших факторів. Перш ніж починати зводити піч , врахуйте ці фактори і продумайте відповідно до них місце розташування печі в вашому домі.
Інструкція
1
Розташуйте піч так, щоб її поверхні повністю опалювали приміщення й при цьому були доступні для огляду й очищення. Найкращим місцем для опалювальної печі є кутовий простір ближче до вхідних дверей, щоб ви могли легко і швидко завантажувати паливо, внесене з вулиці, в топку.
2
Продумуйте положення печі так, щоб димохід мав максимально пряму форму - чим менше поворотів зробить димохід в конструкції вашого будинку, тим краще буде тяга повітря, і тим краще буде розпалюватися піч .
3
Якщо вам необхідно забезпечити теплом одне приміщення, розташуйте піч в невеликому віддаленні від стін - не ставте її впритул до кута будинку, щоб не витрачати даремно тепло і використовувати всі гріють поверхні печі. Завжди зберігайте невеликий проміжок між стіною печі і стіною будинку.
4
Для обігріву суміжних кімнат помістіть піч у внутрішній перегородці між кімнатами. При подібному розміщенні печі ви отримуєте можливість максимально простого зведення димової труби. Перегородка, на яку спирається димова труба, повинна бути цегляною і не повинна бути тонше 25 см.
5
У випадку, коли необхідно обігріти не тільки сам будинок, але і веранду, розташуйте піч так, щоб її лицьова сторона перебувала з боку веранди, а решта поверхні печі віддавали тепло житловим приміщенням.