Як розвинути стрибок у висоту. Як накачати ноги для баскетболу.

Любителів стрибків в висоту , яких немов манить небо, не так просто збити з курсу важких фізичних тренувань. День за днем, вони нещадно тренують своє тіло для досягнення відчутних результатів. Таким чином, комплекс певних вправ допомагає збільшити висоту стрибка, необхідно тільки розробити правильну програму навантажень на ваш організм.
Інструкція
1
В стрибку в висоту задіяні литкові м'язи, м'язи стегон і спини. Правильна при стрибку угрупування тіла, в якій задіяні дані види м'язів, дозволять досягти в прямому сенсі високого результату.
2
Для розвитку обраної групи м'язів необхідно позбутися зайвої ваги, харчуватися здоровою їжею і виконувати комплекс вправ. Робіть навантаження на позбавлення від жирових відкладень і на збільшення м'язової маси для кращої координації дій. Для цього качайте нижній і верхній прес і косі м'язи. Ляжте на тверду поверхню, зафіксуйте ноги, щоб вони не піднімалися, руки стисніть в лікті і закладіть за шию і виконуйте спочатку по 10 вправ в ліву сторону - торкаючись кінчиком лівого ліктя кінчика великого пальця правої ноги, потім 10 вправ на дотик правого ліктя до лівої ноги.
3
Підтягуйтеся і віджимайтеся. Віджиматися можна спочатку на долонях, потім на кулаках, якщо вийде. З часом переходите на віджимання однією рукою, коли друга закладена за спину. Це дозволить швидше накачати трицепс. Підтягування і віджимання виконуйте потроху в декількох підходах, поступово збільшуючи навантаження.
4
Щоб накачати стегна використовують присідання зі штангою. Тут необхідно проконсультуватися з фітнес-тренером в тренажерному залі, щоб адекватно розрахувати масу вантажів на ваше тіло.
5
Розвиток ікряних м'язів найважче. Але тренувати їх і накачувати можна дуже часто, так як вони швидко самовосстанавливаются від навантажень. Щоб їх накачати, зазвичай піднімають носок ноги з вантажем.
6
Проста пробіжка або стрибки зі скакалкою також допоможуть швидше розвинути стрибок в висоту .
Уміння високо стрибати може допомогти в деяких життєвих ситуаціях, наприклад, коли виникає необхідність подолати яку-небудь перешкоду. Регулярні заняття стрибками дозволяють тримати себе в хорошій фізичній формі. Щоб досягти якихось результатів, необхідно виконувати різні вправи, розвиваючі не тільки м'язи ніг, але і всього тіла.
Інструкція
1
Щоб високо стрибати, необхідно володіти мінімальною кількістю жиру. У боротьбі із зайвою вагою допоможуть їзда на велосипеді, біг, заняття в тренажерному залі. Особливу увагу приділіть харчуванню, воно має бути збалансованим. У раціоні має бути присутнім якомога більше овочів і фруктів, бажано дотримуватися певної дієти. Для цього проконсультуйтеся з лікарем-дієтологом.
2
Дайте організму достатня кількість часу на відпочинок. Спіть не менше 8 годин. Якщо ви відчуваєте втому після роботи або навчання, краще відкласти тренування. Замість занять просто прогулятись на свіжому повітрі. Не доводьте організм до перевтоми.
3
Складаючи програму тренувань, не варто обмежуватися звичайними стрибками у висоту. Чергуйте глибокі стрибки і стрибки на одній нозі; виконуйте стрибки через перешкоди. Дуже ефективні заняття на скакалці.
4
Робіть вправи на розтяжку, випади. Після тренування приймайте душ, бажано прийняти теплу ванну. Відпочивайте мінімум два дні на тиждень, бажано проводити заняття через день. Це дасть м'язам час на ріст і зняття напруги.
5
Якщо у вас є які-небудь травми, перед складанням програми тренувань зверніться до лікаря. Відкоригуйте програму так, щоб на травмовану частину чинився мінімальна напруга.
6
Не забувайте про гармонійний розвиток м'язів всього тіла. В стрибку беруть участь не тільки ноги, тому для досягнення максимальних результатів необхідно виконувати вправи на різні м'язові групи.
7
розподіляти навантаження. Не робіть занадто великої кількості присідань і підскакувань. Припиняйте тренування, якщо відчуваєте втому. Після довгого циклу занять (більше 3-4 місяців) бажано зробити двотижневу перерву. Поступово регулюйте програму, при необхідності зменшуючи навантаження. Будьте терплячі - для досягнення якого-небудь результату необхідно час. Залежно від правильності складеної програми вправ, організації занять, харчування та рівня фізичної підготовки серйозний результат може з'явитися вже через кілька місяців.