Як зробити домашню сигналізацію.

Сигналізація для дому необхідна для забезпечення безпеки вас і вашого майна. Застосування готових зразків іноді просто економічно невигідно. Зробити домашню сигналізацію не так складно.
Вам знадобиться
  • пасивний інфрачервоний датчик руху (датчик - вимикач освітлення); сирена, потужністю 12В; ізоляційні трубки; тримач для батарейок; дроти; реле на 6В.
Інструкція
1
Почніть роботу з датчика руху. Переведіть його з живлення 220В на 12В. Система зможе працювати і при напрузі живлення від 8В до 30В. При напрузі живлення в 12В необхідно встановити реле на 6В. (12В не спрацює).
2
Розкрийте датчик. Вийміть кулясту частина, відігнувши одну з опор. Вийміть плату. Датчик - це проста оптична система і пасивний ІЧ-приймач, що реагує на зміну величини потрапляє на нього ІК-випромінювання. Кут огляду датчика складає 180 градусів.
3
Подайте харчування до точок зліва, тобто на негативний і позитивний полюса від джерела живлення. А до точок праворуч підключіть обмотку реле. Штатний реле видаліть.
4
Оскільки місця в корпусі датчика недостатньо, виведіть реле через дроти в підставу корпусу.
5
За допомогою регулятора на датчику виставте тривалість роботи сирени. Встановіть датчик всередині приміщення, а сирену виведіть на вулицю. Датчик спрацьовує відразу після подачі живлення, тому краще виведіть вимикач сирени в таємне місце і увімкніть його через кілька хвилин після включення датчика
6
Система готова і працює таким чином: на датчик через вимикач подається харчування і коли він спрацьовує, подається напруга на обмотку реле, а реле, в свою чергу, включать сирену своїми замикаючими контактами.
7
При перевірці сигналізації на працездатність важливо захистити вуха, т.к. вона досить гучна і може привести до пошкодження слуху, незважаючи на свій компактний розмір