Як розвести дафнії. дафнії своїми руками.

Як любитель, так і професіонал повинні знати, що сухі імпортні корми для риб - це не панацея. Якщо ви ставите перед собою завдання розводити, вирощувати повноцінно розвинену рибу, ніколи не забувайте про Дафна. Це відмінний корм для риби. Проблема лише в тому, що дістати цей дуже калорійний корм складно. Можна добути в природі, але лише навесні і влітку. Крім того, ви ризикуєте занести в свій акваріум разом з дикою дафнией якусь заразу.
Інструкція
1
Для розведення дафній знадобиться чиста скляна або пластикова ємність об'ємом 30-50 літрів мінімум. У дану ємність залийте водопровідну воду, дайте їй відстоятися 2-3 діб.
2
Проведіть в ємність повітропостачання (без фільтра) або використовуйте раз на добу підлив в воду перекису водню (від 5 до 10 мл). Не бійтеся: в воді вона розкладається на чистий кисень і воду.
3
В ємність підсадите живих відловлених дафній або придбайте «домашніх» дафній у досвідченого акваріуміста.Для підгодівлі придбайте сухі пекарські дріжджі, відміряйте 10-20 грам і розчиніть в 100-200 мл теплої води, потім додайте в ємність з живими дафніями невеликими порціями до придбання водою бежевого кольору.
4
Пам'ятайте, що наступну підгодівлю потрібно робити не раніше, ніж коли вода в ємності стане знову прозорою. Крім дріжджів можете урізноманітнити меню невеликою порцією крові, що залишилася від промитого м'яса. Можете також використовувати пакетований корм для мальків. Пару раз в тиждень в воду підливайте 0,5 грам аміачної селітри.
5
Температуру води в ємності підтримуйте на рівні не нижче 25 градусів. На зиму відсадите кілька рачків в окрему ємність з більш низькою температурою і без внесення їжі. Вони загинуть, але зате встигнуть відкласти яйця. Яйця ці помістіть в загальну ємність - це дасть вам нову популяцію риб'ячого корму.