Як зробити з овочів квіти. Як зробити тварина з овочів.

Дуже нарядно буде виглядати святковий стіл, якщо його прикрасити свіжими квітами. Але композиції з квітів не повинні створювати дискомфорт сидячим за столом гостям, тому їх краще ставити в невисоких вазах або в спеціальних маленьких вазочках - близько кожного приладу. Якщо ви хочете більш урочисто сервірувати стіл, на білу скатертину можна покласти шовкові стрічки великими клітинами. Стрічки беруться під тон квітів. Незвично виглядатимуть страви, які також можна прикрасити квітами, вирізаними з овочів .
Інструкція
1
Холодець м'ясо або рибу на вашому столі прикрасьте лілією з ріпчастої цибулі. Очистіть, вимийте прохолодною водою середню цибулину. Виріжте невеликі трикутники гострим ножем від центру цибулини і розділіть цибулину на дві частини. Щоб легше було відокремлювати лусочки одну від іншої, зробіть надріз збоку. Потім лусочки з'єднайте разом, але тільки так, щоб гострі кінці пелюсток однієї лусочки потрапляли в розрізи між пелюстками іншого ряду. Пелюстки вийшла лілії злегка закруглите. Навколо квітки укладіть листя салату, зелена цибуля.
2
Варену буряк розріжте по вертикале навпіл. Половинку буряка, поклавши розрізом вниз на обробну дошку, наріжте тонкими пластинками. Потім викладіть троянду, ставлячи пластинки горизонтально. Такий троянд можна прикрасити салат «оселедець під шубою».
3
Яйце зваріть в круту. Не витягуйте жовтка, акуратно ножем по колу зріжте тонкий шар білка, який потім скрутіть зразок квітки. Жовток кладеться всередину. Такі ромашки особливо ефектно виглядають на тлі зеленого горошку.
4
Верхівку щільного свіжого огірка зріжте на гострий конус, а потім тонку стрічку по колу у вигляді тонких ковпачків. Ковпачок переверніть вістрям донизу і укладайте на блюдо відразу по три штуки разом. Точно такі ж дзвіночки можна вирізати з відвареної моркви.