Як шліфувати машину.

Шліфування машини вам може знадобитися, якщо ви закрашуєте на кузові подряпини або іржавіють місця. Робота ця дуже тонка, і найкраще виконувати її вручну - тільки так ви зможете домогтися ідеального результату.
Вам знадобиться
  • - наждачний папір різного ступеня зернистості
  • - шліфувальна машинка
  • - шпатель
  • - шпаклювальна маса
Інструкція
1
Перш ніж ви приступите до шліфування автомобіля, не полінуйтеся з'їздити на автомийку або вимийте кузов вручну, видаливши з нього бруд і пил. З чистою машиною і працювати приємніше, а нужденні в зачистці місця стануть ще помітніше.
2
Огляньте поверхню автомобіля на предмет виявлення подряпин або що почали іржавіти ділянок, візьміть грубозернисту наждачний папір (зернистість 80) і затріть нею пошкоджені місця.
3
Якщо виникає у закладенні подряпин, заповніть їх після першої зачистки шпаклювальною масою, дайте 20-30 хвилин на висихання і ще раз пройдіться по зашпаклювати місцям наждачним папером (зернистість 60). Наступним етапом буде обробка папером із зернистістю 120, яку необхідно виробляти доти, поки ваші пальці не перестануть намацувати нерівності або шорсткості відремонтованої ділянки кузова.
4
Тепер вам доведеться обробити весь кузов (або ремонтовану його частина) за допомогою шліфувальної машинки з наждачним папером зернистості 400.
5
Завершить роботу волога шліфовка за допомогою паперу з категорією зернистості 800.