Як розрахувати нумерологію.

Нумерологія, навіть не будучи наукою, зайняла в нашому житті важливе місце. Як багато сучасних людей, які вірять у взаємозв'язок числа з живими людьми, їх свідомістю і судьбой.Согласно нумерології, кожна людина відповідає конкретному числу, яке несе своє значення і надає на особистість вплив на протяг всього життя. Щоб розрахувати своє число, потрібно кожну букву висловити числом, скласти отримані числа разом і отримати одну цифру, яка і буде вашою.
Інструкція
1
По-перше, ім'я необхідно використовувати не те, яке стоїть у вас в паспорті, а то, яким вас найчастіше називають ваші близькі та друзі. Наприклад, не Світлана, а Света.После цього скористайтеся загальноприйнятої таблицею, де кожна буква відповідає цифрі: 1 - А, І, С, Комерсант; 2 - Б, Й, Т, И; 3 - В, К, У, Ь; 4 - Г, Л, Ф, Е; 5 - Д, М, Х, Ю; 6 - Е, Н, Ц, Я; 7 - Е, О, Ч; 8 - Ж, П, Ш; 9 - З, Р, Щ.
2
Після того, як ви зведете своє число до елементарного, зможете з'ясувати, що говорить ваше число, чи відповідає воно вашому характеру. Люди з числом 1 дуже стрімкі, активні, спонтанні, ризиковані. Вони люблять екстрим, впевнені в собі. До них скоріше підійде слово ремісник, ніж поет. З цифрою 2 поєднуються замкнуті, схильні до депресії люди. Дрібниця може довести їх до відчаю, а інша дрібниця тут же витягнути з цього стану. Двійка мінлива і емоційна.
3
До цифрі 3 відносяться люди з прихованими талантами, в звичайному житті це проявляється у творчій діяльності, в незвичайних пристрастях і захопленнях, якщо такій людині направити свої здібності в потрібне русло, то може вийти щось дуже корисне суспільству.
4
Число 4 каже про досягнення особистості в області науки і техніки. Такі люди стабільні, цілеспрямовані, сумлінні і відповідальні. Найкраще його якості проявляються в неординарній сітуаціі.Чісло 5 пов'язано з духовною свободою та незалежністю. Для таких людей важливіше власний досвід, гарт при переживанні різних труднощів, вони дуже люблять подорожувати.
5
Шістки ведуть за собою маси, шанувальників і послідовників. Їх головною метою є завоювати авторитет в народі, робити все публічно, допомагати людям і здійснювати хороші поступкі.За то людям з числом 7 в імені дуже хочеться направити свою духовність в мистецтво, в релігію і культуру. Вони постійно аналізують свої вчинки, роблять висновку і по-справжньому вчаться на своїх і чужих помилках. Число 8 швидше пов'язано з грошима, матеріальними благами. Здатність керувати у таких людей не відняти. Зробити щось їм набагато складніше, ніж знайти людину, яка зробить це за них.
6
І останнє число? 9. Дуже багато чого такі люди можуть домогтися в будь-якій сфері діяльності за рахунок своєї цілеспрямованості і хватки, але підчас їх дріб'язковість і жадібність може погубити все їх плоди.Іногда все ж випадає число 0. Вважається, що в такому випадку, характер людини адаптується до навколишнього середовищі настільки, що при будь-якому розкладі він доб'ється свого, досягне в житті своїх цілей, виконає завдання. 0 вважається дуже вдалим числом.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G8SJYRoM-fY
Шківи використовуються для передачі крутного моменту від двигуна до інших вузлів і агрегатів. Для розрахунку оптимальних величин вузлів, складових ремінну передачу, необхідно зробити деякі обчислення.
Інструкція
1
Розрахуйте діаметр ведучого шківа за формулою: D1 = (510/610) · (p1 · w1) (1), де: - p1 - потужність двигуна, кВт; - W1 - кутова швидкість ведучого вала, радіани в секунду. Величину потужності двигуна візьміть з технічної характеристики в його паспорті. Як правило, там же вказується кількість обертів двигуна в хвилину.
2
Переведіть кількість обертів двигуна в хвилину в радіани в секунду, помноживши вихідне число на коефіцієнт 0,1047. Підставте знайдені числові значення в формулу (1) і обчисліть діаметр ведучого шківа (вузла).
3
Обчисліть діаметр веденого шківа за формулою: D2 = D1 · u (2), де: - u - передавальне число; - D1 - розрахований за формулою (1) діаметр ведучого вузла. Передавальне число визначте діленням кутовий швидкості ведучого шківа на необхідну кутову швидкість веденого вузла. І навпаки, по заданому діаметру веденого шківа можна розрахувати його кутову швидкість. Для цього обчисліть відношення діаметра веденого шківа до діаметра ведучого, потім поділіть на це число величину кутової швидкості ведучого вузла.
4
Знайдіть мінімальне і максимальне відстань між осями обох вузлів за формулами: аmin = D1 + D2 (3), Аmax = 2,5 · (D1 + D2) (4), де: - аmin - мінімальна відстань між осями ; - Аmax - максимальна відстань; - D1 і D2 - діаметри ведучого і веденого шківів. Відстань між осями вузлів не повинно бути більше 15 метрів.
5
Розрахуйте довжину ременя передачі по формулі: L = 2А + П/2 · (D1 + D2) + (D2-D1)?/4А (5), де: - А - відстань між осями ведучого і веденого вузлів , -? - Число «пі», - D1 і D2 - діаметри ведучого і веденого шківів. При обчисленні довжини ременя додайте до одержали числу 10 - 30 см на його зшивку. Отже, користуючись наведеними формулами (1-5), ви легко зможете розрахувати оптимальні величини вузлів, складових плоскопасової передачу.